5-8 października

Spiel '23

Targi w Essen

Spotkasz nas w hali 5,
stoisko nr 5H 102

Nasze gry dostępne na Essen:

O NAS
O Grupie Trefl

Trefl jest największą firmą produkującą gry i puzzle w regionie CEE i jednym z trzech największych producentów zabawek w całej Europie. Od momentu założenia w 1985 roku, stale budujemy swoją pozycję i rozszerzamy ofertę produktową oraz możliwości produkcyjne.

Nasze produkty sprzedajemy do ponad 50 krajów na całym świecie. Poza Polską, gry i puzzle ze znakiem Trefla sprzedajemy głównie na takich rynkach, jak: Wielka Brytania, Niemcy, Szwecja, Grecja, Ukraina, USA czy Kanada. Jako fabryka produkujemy ponad 30 milionów puzzli i gier rocznie.

W 2023 roku przygotowaliśmy wiele nowych gier planszowych, niektóre z nich swoją zagraniczną premierę będę miały na targach Spiel 2023 w Essen.

Dotychczas jako Trefl mieliśmy w swojej ofercie przede wszystkim gry skierowane do młodszych dzieci. Tytuły takie jak Boom Boom czy Mistakos od wielu lat są bestsellerami i świetnie sprzedają się na całym świecie.

W tym roku przygotowaliśmy również ciekawe propozycje dla starszych fanów gier, które będzie można zobaczyć na targach gier w Essen. Przygotowaliśmy aż 7 nowych tytułów, z czego bardzo obiecująco zapowiadają się gry: Pięć SzczytówSpy Guy Deutschland i At The Office. To pozycje, które pokocha każdy fan planszówek!

Zapraszamy na nasze stoisko 5H 102, hala 5. Na stoisku będzie można znaleźć specjalne gadżety oraz poznać twórcę naszych gier – Adama Strzeleckiego. Dodatkowo, do gry Pięć Szczytów będą dostępne specjalne karty promocyjne, których będzie można używać w czasie rozgrywki podczas targów w Essen. Zapraszamy!

Puzzle Trefl to produkty tworzone z myślą o odbiorcach w różnym wieku. Wśród naszych nowości na rok 2023 znajdują się puzzle Prime Unlimited Fit Technology oraz seria drewnianych puzzli Wood Craft.

 

Wśród dziecięcych kategorii znajdują się wzory do układania odpowiednie dla dzieci już od 1 roku życia. Puzzle i układanki dla dzieci oparte są na popularnych licencjach, takich jak: Rodzina Treflików, Bobaski i Miś, Kraina Lodu, Psi Patrol, Świnka Peppa, Kicia Kocia i wiele innych.

 

Puzzle Trefl to także wysokoelementowe wzory dla młodzieży i dorosłych. Puzzle z tej kategorii to układanki, których ilość elementów zaczyna się od 500 a kończy na imponujących 13500 elementów.

Oferta naszych puzzli dla dorosłych to setki wzorów z różnorodnymi motywami, z których każdy znajdzie coś dla siebie.

Główne tytuły: At The Office Pięć Szczytów

Pięć Szczytów

Five Peaks to gra o górskich wędrówkach. Podczas gry zagrywasz karty, aby wykonywać różne akcje. Będziesz rozwijać swoje talie, aby stać się bardziej wydajnym w przemieszczaniu się i zbieraniu zasobów. Odkrywanie nowych miejsc, budowanie wież z kamieni na górskich szczytach i oglądanie panoram to tylko kilka sposobów na zdobycie punktów zwycięstwa i pozostawienie przeciwników w tyle. Komu uda się odwiedzić wszystkie Pięć Szczytów i zebrać najwięcej punktów?

Spy Guy Deutschland

W całym kraju dochodzi do serii kradzieży w biały dzień! Podobno za wszystkim stoi przebiegły Doktor Moritz, jednak dotychczas nie udało się go złapać. Oczy wszystkich zwrócone są na Spy Guya – superdetektywa pilnującego prawa i porządku w Treflikowie. Czy Spy Guy złapie Doktora Moritza, zanim ten ucieknie z miasta? Spy Guy to gra kooperacyjna, w której liczy się bystre oko i ścisła współpraca między graczami. Szukajcie poszlak na ogromnej planszy Treflikowa. Im więcej ich znajdziecie, tym szybciej dogonicie Doktora Moritza.

At The Office

Życie pracownika biurowego to nie bułka z masłem! Każdy dzień jest pełen projektów, długich spotkań, niemożliwych do osiągnięcia celów KPI, zbliżających się terminów, a poza tym wszystkim trzeba znaleźć czas na kawę i najnowsze plotki o biznesie i życiu prywatnym współpracowników. Zarządzanie tym wszystkim to trudne zadanie!

W grze At the Office musisz optymalnie zorganizować pracę całego zespołu, kierując się racjonalnością i intuicją oraz licząc na odrobinę szczęścia. Musisz wziąć pod uwagę szerszą perspektywę i zarządzać swoim zespołem, aby zdobyć jak najwięcej punktów i zdobyć tytuł Szefa Roku. Bierz ołówki i kości, i do dzieła!

Dr. Frankenstein

W laboratorium doktora Frankensteina prace trwają! Szalony naukowiec i jego asystenci przygotowują się do stworzenia kolejnego potwora. Aby osiągnąć ten złowieszczy cel, należy zebrać wszystkie niezbędne składniki. Ale spiżarnia doktora Frankensteina jest wypełniona po sufit niewiarygodną ilością słoików ze składnikami! I oczywiście, najbardziej irytujące jest to, że składniki, których potrzebujesz, znajdują się na samym dole stosów! Zanim więc będziesz mógł zrealizować jakikolwiek przepis, będziesz musiał nieco przearanżować ekwipunek. Plany są ambitne, więc każdy stara się zebrać potrzebne składniki tak szybko, jak to możliwe, aby wyprzedzić innych graczy. Wygrywa ten, kto pierwszy wykopie wszystkie niezbędne składniki do szalonego eksperymentu!

Llamas & Alpacas

Witamy w świecie hodowli parzystokopytnych! I to nie byle jakich parzystokopytnych, ale bardzo przyjaznych alpak i ich nieco mniej przyjaznych kuzynów lam! (Poważnie, nie zalecamy ugryzienia przez lamę!) Masz własne pastwisko i musisz umieścić na nim swoje stada, aby zdobyć jak najwięcej punktów. Zwierzęta są najszczęśliwsze z podobnymi do siebie, więc zwróć uwagę na wspólne cechy w swoich stadach, które pomogą ci wyprzedzić innych graczy w zabawnym galopie do zwycięstwa.

Flower Show

Kwiaty, wstążki, wazony… Praca florysty może wydawać się spokojną, harmonijną pracą marzeń w pięknym otoczeniu. Ale wszystko się zmienia, gdy zbliża się coroczny pokaz kwiatów. To zacięty konkurs umiejętności florystycznych, rywalizacja o prestiż, zaszczyty i zdjęcie na okładkę magazynu „Flower Power”.

To twoja chwila prawdy! Możesz rywalizować sam lub w parach, aby podjąć wyzwanie stworzenia najbardziej imponujących bukietów. Wybierz motyw przewodni swojej kompozycji, a następnie zrywaj najlepsze kwiaty spod nosa przeciwników, aby nie zostać w tyle na tej usłanej płatkami drodze. Bierz konewki i do dzieła!

The Sea Merchants

Niech żyje XVI wiek! Cóż za wspaniały czas być kupcem w tętniącym życiem mieście portowym! Stań na czele jednej z czterech rodzin kupieckich, poczuj wiatr w żaglach i obierz kurs na zwycięstwo. Obserwuj działania konkurencji i przewiduj popyt na poszczególne produkty. Załaduj swoje statki najbardziej pożądanymi towarami i zarabiaj, gdy popyt jest największy. Drewno, przyprawy, a może porcelana? Co przyniesie największe zyski w obcych krajach? Co przyniesie ci najlepszą cenę, a działania innych graczy spowodują, że stracisz? Spekuluj produktami i rozwijaj swoją flotę, aby stać się jak najbogatszym i wyprzedzić konkurencję.

Stamp Collection

W grze Stamp Collection gracze wcielają się w filatelistów zbierających rzadkie znaczki pocztowe z całego świata! Najlepszą okazją do tego są targi znaczków, na których można znaleźć cenne cuda wzbogacające kolekcje. Spotkasz też koneserów, którzy z przyjemnością będą podziwiać i chwalić twoją kolekcję. Zrób wszystko, aby Twój album był najlepszy!

Pozostałe gry:

Santiago

Kultowa gra rodzinna, w której wcielicie się w plantatorów, aby budować, negocjować i zarabiać!

Uptown

Gra rodzinna dla 2-4 graczy, w której wcielicie się w deweloperów, aby rywalizować w pojedynku o najbardziej prestiżową ulicę w mieście!

Redraw

Dynamiczna gra towarzyska, w której nie musicie potrafić rysować, aby zostać artystami!

Spy Guy

Kooperacyjna gra detektywistyczna o prostych zasadach, osadzona w świecie Rodziny Treflików

Seria Magajaja

Seria gier rodzinnych w baśniowym klimacie. Świecące elektroniczne jajka i magnetyczne żetony wprowadzą Was w magiczny nastrój!

Vabang

Gra towarzyska, w której liczy się refleks i niestandardowe myślenie. Przezabawna rozrywka dla całej rodziny!

Black Friday

Gra, w której weźmiesz udział w szalonej wyprzedaży! Wypłacaj pieniądze z bankomatu i kupuj produkty ze swojej listy zakupów!

Po prostu P

Gra imprezowa, podczas której musisz przekazać innym graczom sekretne hasło. Wyzwanie polega na tym, że do podpowiedzi możesz użyć wyłącznie słów rozpoczynających się na literę "P"!

Pobierz instrukcje do gier

Zaciekawiły Cię nasze gry ? Pobierz instrukcje do gier i poznaj szczegóły rozgrywki!

Pozostańmy w kontakcie

Paweł Zalewski

International Sales Area Manager
mob: +48 696 866 247
tel. +48 58 66-67-213
mail: p.zalewski@trefl.com

Stefan Rößner

Key Account Manager D-A-CH
mob. +49 174 269 77 28
mail s.roessner@trefl.com

Peter Müller

Key Account Manager
mob. +49 162 7896085
tel. +49 5456 96030
mail: p.mueller@trefl.com

Spiel 2023

Spotkajmy się w Essen

Adres targów:
Messepl. 1, 45131 Essen, Niemcy

Hala 5, stoisko nr 5H 102