6-9 października

Spiel '22

Targi w Essen

Spotkasz nas w hali 5,
stoisko nr 5D 117

Nasze gry dostępne na Essen:

O NAS
O Grupie Trefl

Trefl jest największą firmą produkującą gry i puzzle w regionie CEE i jednym z trzech największych producentów zabawek w całej Europie. Od momentu założenia w 1985 roku, stale budujemy swoją pozycję i rozszerzamy ofertę produktową oraz możliwości produkcyjne.

Nasze produkty sprzedajemy do ponad 50 krajów na całym świecie. Poza Polską, gry i puzzle ze znakiem Trefla sprzedajemy głównie na takich rynkach, jak: Wielka Brytania, Niemcy, Szwecja, Grecja, Ukraina, USA czy Kanada. Jako fabryka produkujemy ponad 30 milionów puzzli i gier rocznie.

W 2022 roku przygotowaliśmy wiele nowych gier planszowych, niektóre z nich swoją zagraniczną premierę będę miały na targach Spiel 2022 w Essen.

Dotychczas jako Trefl mieliśmy w swojej ofercie przede wszystkim gry skierowane do młodszych dzieci. Tytuły takie jak Boom Boom, czy Mistakos od wielu lat są bestsellerami i świetnie sprzedają się na całym świecie.

W tym roku przygotowaliśmy również ciekawe propozycje dla starszych fanów gier, które będzie można zobaczyć na targach gier w Essen. Przygotowaliśmy aż 12 nowych tytułów, z czego bardzo obiecująco zapowiadają się gry: Władca Kości, Księga Smoków i Tajemnicze Podziemia. To pozycje, które pokocha każdy fan planszówek! Świetnie zilustrowane gry, dzięki wyjątkowym grafikom pozwalają przenieść się graczom w świat fantasy, pełen smoków, walki z potworami i tajemnic.

Zapraszamy na nasze stoisko 5D 117, hala 5. Na stoisku będzie można znaleźć specjalne gadżety oraz poznać twórcę naszych gier – Adama Strzeleckiego, a  do zakupionych tytułów: Uptown, Księga Smoków oraz Władca Kości można będzie otrzymać specjalne karty kolekcjonerskie. Zapraszamy!

Puzzle Trefl to produkty tworzone z myślą o odbiorcach w różnym wieku. Wśród naszych nowości na rok 2022 znajdują się puzzle Prime Unlimited Fit Technology oraz seria drewnianych puzzli Wood Craft.

Wśród dziecięcych kategorii znajdują się obrazki do układania odpowiednie dla dzieci już od 1 roku życia. Puzzle i układanki dla dzieci oparte są o popularne licencje, takie jak: Rodzina Treflików, Bobaski i Miś, Kraina Lodu, Psi Patrol, Świnka Peppa, Kicia Kocia i wiele innych.

Puzzle Trefl to także wysokoelementowe wzory dla młodzieży i dorosłych. Puzzle z tej kategorii to układanki, których ilość elementów zaczyna się od 500 a kończy na imponujących 6000.

Oferta naszych puzzli dla dorosłych to setki wzorów z różnorodnymi motywami, z których każdy znajdzie coś dla siebie.

Główne tytuły: Władca Kości Księga Smoków Tajemnicze Podziemia

Władca Kości

Władca Kości to rodzinna gra przygodowa, w której liczy się planowanie, zarządzanie ryzykiem i zasobami.

Legenda głosi, że w mrocznych lochach Samotnej Góry mieszka przerażająca, nieumarła istota – Władca Kości. Ma on pod swoją komendą legion szkieletów ożywionych ponurą magią. Mówi się o niewyczerpanych skarbach zgromadzonych w pieczarach, których władca zazdrośnie strzeże. Zmierz się z nim i jego nieumarłymi sługami.

Przenieś się do mrocznych lochów i sam buduj korytarze, dokładając nowe płytki. Eksploruj lochy jako 1 z 4 bohaterów i czekaj na spotkanie z Najpotężniejszym!

Władca Kości to rozbudowana gra w stylu dungeon crawler z klimatyczną oprawą graficzną i drewnianymi pionkami bohaterów. Gra przeznaczona jest dla 2-4 graczy, a szacowany czas rozgrywki to 60-90 minut. Opakowanie zawiera: 4 karty postaci, 4 pionki, 6 kostek, 48 płytek lochu, 24 żetony klątwy, 16 żetonów zdrowia, 16 żetonów spotkań, 12 żetonów kostek, 74 karty spotkań, 30 kart ekwipunku, 4 karty Władcy Kości, 4 karty pomocy oraz instrukcję.

Księga Smoków

Księga Smoków to gra rodzinna ilustrowana pięknymi, ręcznie rysowanymi grafikami smoków.

Wejdź do świata tajemniczych krain zamieszkanych przez różne gatunki smoków. Odkryj je i dodaj do magicznej Księgi, aby inni badacze mogli skorzystać z Twoich odkryć.

Podczas gry zbieraj karty smoków leżące na planszy i zdobywaj punkty. Smoki posiadają specjalne zdolności, których wykorzystanie pomoże Ci wyprzedzić kolegów z drużyny. Zdobądź najwięcej punktów i zostań najlepszym odkrywcą smoczej krainy!

W grze Księga Smoków zastosowano unikalną mechanikę wykorzystującą kości, dzięki czemu gra zachwyci nawet wymagających graczy. Gra rozwija strategiczne myślenie i pozwala ćwiczyć podstawowe umiejętności matematyczne. Przeznaczona jest dla 2-5 graczy w wieku od 8 lat, a średni czas rozgrywki to 25 minut.

Na Spiel 2022 będziecie mieli jedyną i niepowtarzalną okazję spotkać się z twórcą tej gry i zdobyć podpisany egzemplarz The Book od Dragons!

Tajemnicze Podziemia

Tajemnicze Podziemia to wyjątkowa gra, która zachwyci Twoich znajomych i rodzinę! Tutaj liczą się umiejętności logicznego myślenia i przewidywania zdarzeń. Podczas rozgrywki nie tylko będziecie się świetnie bawić, ale z pewnością rozbudzicie też swój zmysł strategiczny!

Gra polega na budowaniu korytarzy za pomocą kafelków z wizerunkami skarbów i mrocznych stworów. Za każdy skarb w swoim korytarzu zdobywasz 1 punkt, natomiast za każdego napotkanego trolla, ducha lub pająka tracisz 2 punkty.

Tajemnicze Podziemia to gra dla 1-5 graczy, co oznacza, że możesz grać sam lub zaprosić do gry swoich przyjaciół! Przeznaczona jest dla dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia, a średni czas rozgrywki to 20 minut. Autorem gry jest Reiner Knizia – doktor matematyki, który może pochwalić się tytułem jednego z najpopularniejszych twórców gier na świecie. Stworzył on ponad 700 tytułów w ponad 50 językach.

Pozostałe gry:

Santiago

Kultowa gra rodzinna, w której wcielicie się w plantatorów, aby budować, negocjować i zarabiać!

Uptown

Gra rodzinna dla 2-4 graczy, w której wcielicie się w deweloperów, aby rywalizować w pojedynku o najbardziej prestiżową ulicę w mieście!

Redraw

Dynamiczna gra towarzyska, w której nie musicie potrafić rysować, aby zostać artystami!

Spy Guy

Kooperacyjna gra detektywistyczna o prostych zasadach, osadzona w świecie Rodziny Treflików

Seria Magajaja

Seria gier rodzinnych w baśniowym klimacie. Świecące elektroniczne jajka i magnetyczne żetony wprowadzą Was w magiczny nastrój!

Vabang

Gra towarzyska, w której liczy się refleks i niestandardowe myślenie. Przezabawna rozrywka dla całej rodziny!

Black Friday

Gra, w której weźmiesz udział w szalonej wyprzedaży! Wypłacaj pieniądze z bankomatu i kupuj produkty ze swojej listy zakupów!

Po prostu P

Gra imprezowa, podczas której musisz przekazać innym graczom sekretne hasło. Wyzwanie polega na tym, że do podpowiedzi możesz użyć wyłącznie słów rozpoczynających się na literę "P"!

Pobierz instrukcje do gier

Zaciekawiły Cię nasze gry ? Pobierz instrukcje do gier i poznaj szczegóły rozgrywki!

Pozostańmy w kontakcie

Adam Kowalski

President Trefl GMBH, Sales Director
mob. +48 606 125 225
mail: a.kowalski@trefl.com

Peter Müller

Key Account Manager
mob. +49 162 7896085
tel. +49 5456 96030
mail: p.mueller@trefl.com

Paweł Zalewski

International Sales Area Manager
mob: +48 696 866 247
tel. +48 58 66-67-213
mail: p.zalewski@trefl.com

Dieter Struck

Sales Representative
mob: +49 173 170 70 56
mail: d.struck@trefl.com

Spiel 2022

Spotkajmy się w Essen

Adres targów:
Messepl. 1, 45131 Essen, Niemcy

Hala 5, stoisko nr 5D 117