Zielona Strona Trefla

Proekologiczna akcja pracowników i firmy Trefl SA

#ZielonaStronaTrefla to projekt, w ramach którego planujemy wspierać ochronę środowiska. Celem przedsięwzięcia jest budowanie świadomości ekologicznej wśród pracowników firmy i ich rodzin, jednak wyjdziemy ze swoimi działaniami także na zewnątrz, m.in. poprzez współpracę z partnerami w ramach akcji specjalnych. Zadbamy również o edukację najmłodszych, przekazując ekologiczne treści w serialu „Rodzina Treflików”.

Wprowadzamy zmiany na poziomie firmy, które mamy nadzieję przyczynią się do zwiększenia świadomości ekologicznej w naszym otoczeniu. Pracujemy również nad ekologicznymi rozwiązaniami w procesie produkcyjnym oraz wykorzystywanych materiałach, ponieważ dbanie o środowisko naturalne jest jednym z naszych priorytetów.

Roman Szczepan Kniter

Prezes Zarządu Trefl SA

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).