Kariera w Trefl

Każdego dnia ponad 600 pracowników przyczynia się do rozwoju naszego przedsiębiorstwa. Za sukcesem Trefl stoją ludzie. Pracownicy pełni pasji, zaangażowania, nastawieni na realizację celów, wychodzący z inicjatywą. Właśnie tych cech poszukujemy również u kandydatów – naszych przyszłych pracowników.
Przeczytaj więcejZobacz, co zyskasz dołączając do naszego zespołu

Stabilne zatrudnienie i umowa o pracę

Karty rekreacyjno – sportowe

Prywatna opieka medyczna

Ubezpieczenie grupowe

Możliwości rozwoju

Wsparcie wdrożenia

Inicjatywy sportowe

Treflowa biblioteczka

Prezenty świąteczne

Rabaty na eventy w Ergo Arenie

Karnety na mecze

Bezpłatny parking

Co w Treflu gra?

Jako organizacja angażujemy się w wiele aktywności, związanymi zarówno z działaniami wewnątrz firmy, jak i lokalnymi inicjatywami o charakterze sportowym, kulturalnym i społecznym.

Jesteśmy pasjonatami sportu

Ważną domeną Grupy Trefl jest rozwój sportu na Pomorzu. Obecnie firma Trefl wspiera dwie spółki sportowe, które dostarczają nam nie tylko niesamowitych emocji podczas zawodów sportowych, ale są także doskonałą inspiracją do uprawiania aktywności we własnym zakresie przez naszych pracowników.

ZOBACZ WIĘCEJ

Rekrutujemy przyjaźnie i wspieramy adaptację

Dokładamy starań, by promować dobre praktyki i tworzyć wysokie standardy rekrutacyjne. Z dużą uwagą prowadzimy wszystkie rekrutacje. Dbamy o relacje z kandydatami i ich wrażenia z procesu rekrutacji, a nowych pracowników wspieramy we wdrożeniu od pierwszych dni pracy.
ZOBACZ WIĘCEJ

Angażujemy się społecznie

Chętnie włączamy się w projekty społeczne, które mają na celu pomoc potrzebującym. Udzielamy jej na różne sposoby, angażując w to naszych pracowników.
ZOBACZ WIĘCEJ

Dzielimy się wiedzą

Jesteśmy otwarci na naukę i równie chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem. Nasi pracownicy angażują się w wydarzenia branżowe, projekty edukacyjne i stażowe.
ZOBACZ WIĘCEJ

Aktualne oferty pracy

 

Proces rekrutacjiChoose an e-mail subject

Because of that we can give you a quick answer
Write message subject
All fields are required
Do you have any question? Write us.
Our HR team will answer all your questions.
What else can we do for your business?
Leave us a message, we will reply as soon as possible
Please type the letters and numbers below

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).