VTech The First Preschooler's Dictionary

Price
€32.91
In stock
SKU
874333
Add to wishlist

Notify me when product will be available:

Pierwszy słownik przedszkolaka od VTech to wyjątkowa zabawka edukacyjna dla dzieci ciekawych świata! Słownik uczy ponad 100 różnych słów w dwóch językach: polskim i angielskim. Do świata zabawy i nauki zapraszają zwierzaki: Małpka, Lwiątko oraz Żółwik. Słownik wyposażony jest w 12 specjalnie zaprojektowanych, laminowanych stron, które uczą słów w róznych dziedzinach: zwierzęta domowe, dzikie zwierzęta, przeciwieństwa, jedzenie, ubrania, ciało, na dworze, pojazdy, czynności i zabawy, kolory, czas posiłku, owoce. Na każdej stronie znajdują się kolorowe obrazki, których nacisnięcie powoduje uruchomienie dźwięków.

  • Shipping orders
    in 48h
  • Fast
    delivery
  • Payments
    with PayPal

Akademia VTech

Pierwszy Słownik Przedszkolaka z serii VTech Pre-school

"Akademia VTech" jest serią krótkich filmów, w których nasza ekspertka Beata opowiada o zabawkach marki VTech. Z filmu dowiecie się o najważniejszych cechach i funkcjach edukacyjnych każdej z prezentowanych zabawek. 

W tym odcinku przedstawimy Wam zabawkę edukacyjną Pierwszy Słownik Przedszkolaka z serii VTech Pre-school. Słownik jest idealnym rozwiązaniem dla dzieci w wieku przedszkolnym. Jest zabawa multirozwojową, która uczy słownictwa i zwrotów zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

Linia zabawek VTech Pre-school skierowana jest do dzieci w wieku szkolnym. Produkty uczą cyferek, literek, nowych pojęć i zwrotów oraz logicznego myślenia. 

Zobacz inne filmy Akademii VTech

Pierwszy Słownik Przedszkolaka

Zabawka z serii Pre School

Linia elektronicznych zabawek edukacyjnych VTech Pre-School skierowana jest do dzieci w wieku przedszkolnym. Zabawki w interaktywny sposób uczą literek, cyferek, logicznego myślenia, nowych pojęć oraz ciekawostek o otaczającym świecie. Dzięki produktom VTech dzieci przez zabawę ćwiczą pamięć i spostrzegawczość oraz rozwijają swój potencjał i umiejętności potrzebne w przedszkolu i szkole.

Pierwszy słownik przedszkola to idealna zabawka dla malucha, który rozpoczyna swoją przygodę z językiem angielskim. Słownik pomaga w nauce słów z rożnych dziedzin takich jak zwierzęta, jedzenie lub części ciała.

Add review

You're reviewing: VTech The First Preschooler's Dictionary
0

0 opinii

You're reviewing: VTech The First Preschooler's Dictionary
Rating*
Comment that not respect our terms can be delete.

No Related Posts

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).