GAME - Zig Zap

Price
In stock
SKU
1061992
Add to wishlist

Notify me when product will be available:

Snatch a card, snatch a victory!
 
Zig Zap is a dynamic game during which you’ll need to keep your eyes open for specific animal cards. It all depends on what you have on your heads! As rules change incessantly, each game is truly one of a kind
 • Shipping orders
  in 48h
 • Fast
  delivery
 • Payments
  with PayPal

Detailed information

 • European Article Number: 5900511020700
 • Product code: 02070
 • Waga opakowania zbiorczego (kg): 0.710000
5900511020700

Gralnia Trefla

Zig Zap

Gralnia Trefla to seria filmów o naszych najlepszych grach planszowych. W każdym odcinku nasz ekspert - Michał prezentuje i omawia planszówki, które mają być inspiracją dla wszystkich, którzy szukają pomysłu na ciekawe spędzanie czasu.

W tym odcinku przedstawiamy grę dla całej rodziny – Zig Zap. To ciekawa i dynamiczna gra w Treflikowej odsłonie, w której liczy się spostrzegawczość i zręczność.

Uszy zwarte! Czas pacnąć kartę!

Wszystkich niezdecydowanych zachęcamy do zapoznania się z filmem, który z pewnością ułatwi dokonanie wyboru wymarzonej gry.

 

Zobacz inne filmy Gralni Trefla

Zig Zap

Uszy zwarte, czas pacnąć kartę!

Rodzinna gra Zig Zap przeniesie Was do szalonego świata, w którym będziecie musieli odnaleźć odpowiednie karty zwierzaków w zależności od tego co znajduje się na Waszej głowie. Chwyćcie packi i przygotujcie się do dynamicznej rozgrywki, w której zasady zmieniają się nieustannie. 

Zwariowana gra z Rodziną Treflików!

Add review

You're reviewing: GAME - Zig Zap
0

0 opinii

You're reviewing: GAME - Zig Zap
Rating*
Please enter the number of order in which you purchased this product. Comment that not respect our terms can be delete.

No Related Posts

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).