GAME Przeprowadzka z Rodziną Treflików

Price
€11.75
In stock
SKU
1049908
Add to wishlist
Big amount

Notify me when product will be available:

Przeprowadzka z Rodziną Treflików to rodzinna gra zręcznościowa z 3 poziomami trudności. Kooperacja ucząca współpracy i integrująca wszystkich przy stole. Złóżcie samochód i meble i postarajcie się zmieścić je wszystkie na samochodzie. Drewniana kostka wskaże, który kolor mebla dokładacie jako kolejny. Uważajcie, aby nie strącić Małego Wujcia, który pomaga Wam zapakować wszystko jak należy. Gra przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3 roku życia, ale z całą pewnością również starsi odnajdą się w tej wspaniałej rozgrywce. 

Zobacz więcej szczegółów ›
 • Shipping orders
  in 48h
 • Fast
  delivery
 • Payments
  with PayPal

Detailed information

 • European Article Number: 5900511020717
 • Product code: 02071
 • Waga opakowania zbiorczego (kg): 0.695000
5900511020717

Przeprowadzka z Rodziną Treflików - czy uda Cię się zapakować wszystko?

Gralnia Trefla

Przeprowadzka

Gralnia Trefla to seria filmów o naszych najlepszych grach planszowych. W każdym odcinku nasz ekspert - Michał prezentuje i omawia planszówki, które mają być inspiracją dla wszystkich, którzy szukają pomysłu na ciekawe spędzanie czasu.

W tym odcinku przedstawiamy grę dla całej rodziny – Przeprowadzka. To ciekawa gra w Treflikowej odsłonie, w której liczy się zręczność i współpraca. Zapakujcie wszystkie mebelki do samochodu. Uważajcie, tylko aby Mały Wujcio nie spadł!

Wszystkich niezdecydowanych zachęcamy do zapoznania się z filmem, który z pewnością ułatwi dokonanie wyboru wymarzonej gry.

Zobacz inne filmy Gralni Trefla

Add review

You're reviewing: GAME Przeprowadzka z Rodziną Treflików
0

0 opinii

You're reviewing: GAME Przeprowadzka z Rodziną Treflików
Rating*
Comment that not respect our terms can be delete.

No Related Posts

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).