Lalaboom_logo
Uwolnij potencjał swojego dziecka
Swobodna zabawa i wszechstronny rozwój
Zwierzątka leśne
NOWOŚĆ!

Produkty Lalaboom

wspierają rozwój umiejętności manulanych i motorycznych u dziecka

dają możliwość łączenia na wiele sposobów

rozwijają wyobraźnię i kreatywność

Kulko-klocki Lalaboom uosabiają główne zasady metody Montessori: zachęcają dzieci, by uczyły się we własnym tempie oraz rozwijały swoje zmysły i zdolności poprzez eksperymenty i zabawę. Celem było stworzenie uniwersalnych zabawek, które mają pozytywny wpływ na wczesny rozwój dziecka oraz zaoferowanie rodzicom produktu, którym ich pociechy będą mogły bawić się jak najdłużej.

INTEGRACJA SENSORYCZNA

Zaspokajanie potrzeby tworzenia

Wsparcie rozwoju manualnego

Rozwój kreatywności i wyobraźni

Ćwiczenie precyzji

Koordynacja
oko-ręka

Jednym z warunków prawidłowego rozwoju integracji sensorycznej człowieka jest bogate w bodźce środowisko. Istotne jest, aby w już w pierwszym etapie życia, w okresie wczesnego dzieciństwa, także zabawki dostarczały zróżnicowanych bodźców. Zarówno dotykowych, wzrokowych i słuchowych, jak i dawały możliwość zróżnicowanej manipulacji przedmiotami. Kulko-klocki Lalaboom spełniają te potrzeby, umożliwiając dziecku kontakt z przedmiotami o zróżnicowanych kształtach i fakturach.

Katalog Lalaboom

Chcesz dowiedzieć się więcej o dostępnych seriach kulko-klocków Lalaboom? Zajrzyj do naszego katalogu online i zapoznaj się ze wszystkimi możliwościami tej serii zabawek.

Darmowe kolorowanki