Lalaboom

Uwolnij potencjał Twojego dziecka

Lalaboom

Swobodna zabawa, Wszechstronny rozwój

Już od

15,99 zł PRZEJDŹ DO SKLEPU

Wspierają rozwój umysłowy i manualny dziecka

Jedyny w swoim rodzaju sposób łączenia elementów

Rozwijają kreatywność i wyobraźnię dziecka

Kulko - klocki Lalaboom

Lalaboom to seria wyjątkowych kulko-klocków, które wspierają prawidłowy rozwój dziecka. Integracja sensoryczna jest związana z procesem organizacji wrażeń zmysłowych takich jak wzrok, słuch, węch, smak oraz dotyk. Nasz mózg jest zaprogramowany tak, aby odbierał jak najwięcej bodźców m.in. z dłoni, a ich kształtowanie jest możliwe pod wpływem doświadczania.

ZOBACZ PRODUKTY

Kulko - klocki Lalaboom

Rozwój sensoryczny Twojego dziecka

Jednym z warunków prawidłowego rozwoju integracji sensorycznej człowieka jest środowisko bogate w bodźce. Ludzki mózg jest zaprogramowany tak, aby odbierać jak najwięcej impulsów i jest dosłownie kształtowany pod wpływem ich doświadczenia. Istotne jest zatem, aby w pierwszym etapie życia człowieka, w okresie wczesnego dzieciństwa, także zabawki dostarczały zróżnicowanych wrażeń dotykowych, wzrokowych czy słuchowych, a także dawały możliwość zróżnicowanej manipulacji przedmiotami. Linia Lalaboom spełnia te potrzeby, umożliwiając dziecku kontakt z przedmiotami o zróżnicowanych kształtach i fakturach.

Katalog Lalaboom

Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o serii kulko - klocków sensorycznych Lalaboom? Zajrzyj do naszego katalogu i zapoznaj się z misją tej serii zabawek.

ZOBACZ KATALOG

Inspirowane Montessori

Zestawy Lalaboom są inspirowane metodą Montessori, w myśl której dzieci uczą się przez działanie, a duży nacisk kładziony jest na dokładność, systematyczność i samodzielność. Kulko-klocki Lalaboom powstały, aby wspierać wszechstronny rozwój dziecka w zgodzie z jego indywidualnymi możliwościami.

Kulko - klocki Lalaboom

 

Kulko - klocki Lalaboom

Uwolnij potencjał swojego dziecka

KUP TERAZ

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).