Toys Bestseller Bestseller

60824 "TOWAR" - VTECH - Raczkujący Miś Tuptuś

Price
€42.31
In stock
SKU
728708
Add to wishlist
Small amount

Notify me when product will be available:

Raczkujący Miś Tuptuś to radosny pluszak, który został stworzony z myślą o dzieciach które raczkują i stawiają pierwsze kroki. Posiada cztery kolorowe przyciski: Serce, Kwadrat, Gwiazda oraz Koło. Uczy kolorów, nazw kształtów oraz wygrywa wesołe piosenki. Posiada miękki materiał, który wpływa na rozwój stymulacji dotykowej.

  • Shipping orders
    in 48h
  • Fast
    delivery
  • Payments
    with PayPal

Akademia VTech

Raczkujący Miś Tuptuś z serii VTech Baby

Akademia VTech" jest serią krótkich filmów, w których nasza ekspertka Beata opowiada o zabawkach marki VTech. Z filmu dowiecie się o najważniejszych cechach i funkcjach edukacyjnych każdej z prezentowanych zabawek. 

W tym odcinku poznacie uroczego kompana pierwszych, dziecięcych kroków - Raczkującego Misia Tuptusia z serii VTech baby. Ten mięciutki, przyjemny miś jest zabawką, która towarzyszy najmłodszym już od pierwszych miesięcy ich życia. Miś zachęca maluszków do podążania za nim, rozwijając tym samym zręczność i umiejętności motoryczne. 

Zobacz inne filmy Akademii VTech

Raczkujący Miś Tuptuś

Zabawka z serii VTech Baby

Zabawki z serii VTech Baby są adresowane do dzieci w wieku 0-36 miesięcy. Propozycje dla najmłodszych to wyjątkowe produkty, które wprowadzają maluszki w świat kolorów, kształtów, wesołych melodii, prostych rymowanek i nazw przedmiotów. Odpowiednio dobrane słownictwo oraz wielokrotne powtarzanie zachęca dzieci do nauki słówek i zwrotów.

Raczkujący Miś Tuptuś to radosny pluszak, który został stworzony z myślą o dzieciach, które stawiają swoje pierwsze kroki. Zabawka pomaga dzieciom w nauce kolorów, kształtów oraz śpiewa wesołe piosenki!

Add review

You're reviewing: 60824 "TOWAR" - VTECH - Raczkujący Miś Tuptuś
0

0 opinii

You're reviewing: 60824 "TOWAR" - VTECH - Raczkujący Miś Tuptuś
Rating*
Comment that not respect our terms can be delete.

No Related Posts

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).