VTech Airport + Jett

Price
€45.84
In stock
SKU
919509
Add to wishlist
This product is not available in your country.

Notify me when product will be available:

Zestaw Tut Tut Autka® Odlotowe Lotnisko to podniebne przygody i masa zabawy dla dzieci już od 1 roku życia. Zabawka zawiera tory połączone ze stacją lotniska, na której znajduje się wyrzutnia. Z jej pomocą można wysłać samolot - autko Jet w podniebną podróż wśród chmur. Samolot może również bezpiecznie wylądować, wystarczy przekręcić radar w prawą stronę, a samolot podejdzie do lądowania. Zestaw zawiera autko samolot Jet oraz aż 6 Punktów Rozpoznających Pojazdy® Zestaw łączy się z innymi zestawami oraz autkami z serii Tut Tut Autka®

  • Shipping orders
    in 48h
  • Fast
    delivery
  • Payments
    with PayPal

Akademia VTech

Odlotowe lotnisko z serii Tut Tut Autka

"Akademia VTech" jest serią krótkich filmów, w których nasza ekspertka Beata opowiada o zabawkach marki VTech. Z filmu dowiecie się o najważniejszych cechach i funkcjach edukacyjnych każdej z prezentowanych zabawek. 

W tym odcinku "Akademii VTech" prezentujemy zestawy interaktywnych samochodzików serii Tut Tut Autka. Zobaczcie, jakie funkcjonalności i opcje zabawy oferuje zestaw Odlotowe Lotnisko, który z pewnością pokochają mali wielbiciele podniebnych podróży.

Tut Tut Autka są zabawkami ogólnorozwojowymi, które przeznaczone są dla dzieci już od pierwszego roku życia. Specjalny kształt samochodzików został dopasowany do małych, dziecięcych rączek, a różnorodne elementy zestawów stymulują motorykę, zręczność oraz umiejętności językowe. 

Add review

You're reviewing: VTech Airport + Jett
0

0 opinii

You're reviewing: VTech Airport + Jett
Rating*
Comment that not respect our terms can be delete.

No Related Posts

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).