Car repair shop

Price
€37.61
In stock
SKU
869811
Add to wishlist
Small amount

Notify me when product will be available:

Warsztat Samochodowy jest zabawką interaktywną z serii Tut Tut Autka marki VTech. Zabawka została zaprojektowana z myślą o najmłodszych fanach motoryzacji. Warsztat wyposażony jest w aż 5 interaktywnych Punktów Rozpoznających®, dzięki którym Autko mówi i śpiewa. Zabawka posiada ruchome elementy, takie jak brama, winda i dystrybutor do tankowania paliwa. Do zestawu dołączone jest wyjątkowe, interaktywne Autko Hot Rod oraz narzędzia warsztatowe

 • Shipping orders
  in 48h
 • Fast
  delivery
 • Payments
  with PayPal

Detailed information

 • European Article Number: 5900511610727
 • Product code: 61072
 • Wymiar opakowania zbiorczego (mm): 4,99
 • Liczba pudełek w opakowaniu zbiorczym (szt): szt
 • Waga opakowania zbiorczego (kg): 1.185000
5900511610727

Akademia VTech

Warsztat Samochodowy z serii Tut Tut Autka

"Akademia VTech" jest serią krótkich filmów, w których nasza ekspertka Beata opowiada o zabawkach marki VTech. Z filmu dowiecie się o najważniejszych cechach i funkcjach edukacyjnych każdej z prezentowanych zabawek. 

W tym odcinku "Akademii VTech" prezentujemy zestawy interaktywnych samochodzików serii Tut Tut Autka, a wśród nich m.in. zestaw dla małych mechaników - Warsztat Samochodowy

Tut Tut Autka są zabawkami ogólnorozwojowymi, które przeznaczone są dla dzieci już od pierwszego roku życia. Specjalny kształt samochodzików został dopasowany do małych, dziecięcych rączek, a różnorodne elementy zestawów stymulują motorykę, zręczność oraz umiejętności językowe. 

Zobacz inne filmy Akademii VTech

Add review

You're reviewing: Car repair shop
0

0 opinii

You're reviewing: Car repair shop
Rating*
Comment that not respect our terms can be delete.

No Related Posts

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).