Recommended

Food Prank!

Price
€15.28
In stock
SKU
878546
Add to wishlist
Small amount

Notify me when product will be available:

Do you want to play an innocent prank on a friend and get him to eat a piece of lemon? Or maybe you want to see the look on his face when he's eating the broccoli he hates or fish-flavoured jellies?
 
An innocent prank or a malicious, disgusting joke with food - in this game everything is possible, and everything depends on you! If you want to win, you have to guess what's inside your pot. Put the contents in your mouth and... What do you feel? Is it sweet? Is it salty? Is it disgusting? If you'll guess what was inside your pot - you score a point!
 • Shipping orders
  in 48h
 • Fast
  delivery
 • Payments
  with PayPal

Detailed information

 • European Article Number: 5900511017670
 • Product code: 01767
 • Wymiar opakowania zbiorczego (mm): 5,32
 • Liczba pudełek w opakowaniu zbiorczym (szt): szt
 • Waga opakowania zbiorczego (kg): 0.850000
5900511017670

Szalone Gary

Zgadniesz czy nie, co w Twoim garnku kryje się?

Niewinny dowcip czy złośliwy, obrzydliwy żart z jedzeniem w roli głównej- w tej grze wszystko jest możliwe i wszystko zależy od Ciebie!

Jeśli chcesz wygrać, musisz zgadnąć, co skrywa w sobie Twój garnuszek. Wrzuć jego zawartość do buzi i... Jak wrażenia? Słodkie? Słone? Obrzydliwe? Jeśli zgadniesz, co było ukryte w Twoim garnku- zdobywasz punkt!

Gralnia Trefla

Szalone Gary

Gralnia Trefla to seria filmów o naszych najlepszych grach planszowych. W każdym odcinku nasz ekspert - Michał prezentuje i omawia planszówki, które mają być inspiracją dla wszystkich, którzy szukają pomysłu na ciekawe spędzanie czasu.

W tym odcinku przedstawiamy grę dla pasjonatów kulinarnych – Szalone Gary. To ciekawa gra, w której liczy się spostrzegawczość i smak. Przepyszna zabawa! Spróbujcie sami!

Wszystkich niezdecydowanych zachęcamy do zapoznania się z filmem, który z pewnością ułatwi dokonanie wyboru wymarzonej gry.

Zobacz inne filmy Gralni Trefla

Add review

You're reviewing: Food Prank!
0

0 opinii

You're reviewing: Food Prank!
Rating*
Comment that not respect our terms can be delete.

No Related Posts

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).