Recommended

61238 "TOWAR" - VTECH - Przebojowa Zebra

Price
€25.86
In stock
SKU
918768
Add to wishlist
Small amount

Notify me when product will be available:

Przebojowa Zebra marki VTech to miła w dotyku, pluszowa zabawka, która śpiewa! Zebra posiada pstrokate i różnorodne zdobienia na uszach i łapkach. Łapki Zebry wykonane są z szeleszczącego materiału, który intryguje i bawi dzieci. Posiada podświetlany brzuszek, który po naciśnięciu odtwarza jedną z 3 rytmicznych piosenek. Piosenki uczą kolorów oraz opowiadają ciekawe historie o zebrach. Wykonana z wysokiej jakości materiałów.

  • Shipping orders
    in 48h
  • Fast
    delivery
  • Payments
    with PayPal

Przebojowa Zebra

Zabawka z serii VTech Baby

Zabawki z serii VTech Baby są adresowane do dzieci w wieku 0-36 miesięcy. Propozycje dla najmłodszych to wyjątkowe produkty, które wprowadzają maluszki w świat kolorów, kształtów, wesołych melodii, prostych rymowanek i nazw przedmiotów. Odpowiednio dobrane słownictwo oraz wielokrotne powtarzanie zachęca dzieci do nauki słówek i zwrotów.

Pluszowa zabawka Przebojowa Zebra jest wykonana z wysokiej jakości materiałów! Zebra opowiada ciekawe historie, które pomagają w nauce kolorów. Dodatkowo po naciśnięciu podświetlanego brzuszka, zabawka śpiewa jedną z 3 rytmicznych piosenek!

Add review

You're reviewing: 61238 "TOWAR" - VTECH - Przebojowa Zebra
0

0 opinii

You're reviewing: 61238 "TOWAR" - VTECH - Przebojowa Zebra
Rating*
Comment that not respect our terms can be delete.

No Related Posts

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).