Spy Guy

Price

The lowest price in the last 30 days: €3.87

In stock
SKU
1116125
Add to wishlist

Notify me when product will be available:

W grze Spy Guy wcielasz się w detektywa i próbujesz ustalić, kto stoi za serią występków przeciwko mieszkańcom miasta. Znajdź na mapie jak najwięcej dowodów, które pomogą Ci złapać sprawcę, zanim on ucieknie z miasta. 

Spy Guy to gra kooperacyjna, w której liczy się spostrzegawczość i ścisła współpraca między graczami. Na ponad metrowej planszy Treflikowa poszukajcie wskazówek, które przybliżą Was do ujęcia sprawcy. 

Jeśli zdołacie dogonić przebiegłego Doktora Moritza, wygrywacie grę! 

 

Gra otrzymała nagrodę Zabawka Roku 2022.

 • Shipping orders
  in 48h
 • Fast
  delivery
 • Payments
  with PayPal

Detailed information

 • European Article Number: 5900511022988
 • Product code: 02298
 • Waga opakowania zbiorczego (kg): 1.000000
5900511022988

Jesteś na właściwym tropie...

Lubisz zagadki i odkrywcze wyzwania? Wpadłeś na dobry trop do wciągającej zabawy! Spy Guy to prawdziwa gratka dla wrodzonych poszukiwaczy przygód.

W tej grze kooperacyjnej wcielisz się w detektywa i obronisz swoje miasto przed przebiegłym Doktorem Moritzem.

Bohaterski Spy Guy

Jako superdetektyw Spy Guy masz za zadanie schwytać sprawcę zuchwałych kradzieży w Treflikowie. W tym celu szukasz poszlak ukrytych na planszy. Każdy znaleziony dowód porusza detektywa o 1 pole do przodu.

Jeśli dogonisz przebiegłego Doktora Moritza, wygrywasz!

Przebiegły Doktor Moritz!

Sprawdź odkrytą wcześniej kartę poszlak.

Przesuń pionek Doktora Moritza o tyle pól, ile śladów butów widnieje na karcie. Jeśli złodziej pierwszy dotrze do ostatniego pola planszy, ucieka z miasta, a gra kończy się niepowodzeniem.

Zrób wszystko, żeby dogonić Doktora Moritza. Ciesz się wygraną oraz bohaterską obroną Treflikowa!

Gra dla małych detektywów!

Gralnia Trefla

Spy Guy

Gralnia Trefla to seria filmów na temat naszych gier planszowych. W każdym odcinku nasz ekspert - Michał prezentuje i omawia planszówki, będące inspiracją dla wszystkich poszukiwaczy pomysłów na ciekawe spędzanie czasu.

W tym odcinku przedstawiamy grę kooperacyjną – Spy Guy. To ciekawa gra w Treflikowej odsłonie, w której wcielasz się w detektywa i starasz się ustalić, kto jest sprawcą szeregu występków w Treflikowie. Znajdź na mapie jak najwięcej dowodów i wygrywaj!

Wszystkich niezdecydowanych zachęcamy do zapoznania się z filmem, który z pewnością ułatwi dokonanie wyboru wymarzonej gry.

Graj mobilnie!

Nie przegap mobilnej przygody z ulubionym detektywem!

Spy Guy Hidden Objects to gra mobilna dostępna w 12 językach, którą pobierzesz w sklepach z aplikacjami App Store, Google Play i Huawei AppGallery. Mechanika gry polega na szukaniu ukrytych przedmiotów na pięknie ilustrowanych planszach, które wiernie odwzorowują planszówkę.

Spy Guy Hidden Objects to doskonała rozrywka w podróży. Graj na swoim telefonie, tablecie lub iPadzie!

ZOBACZ WIĘCEJ

Add review

You're reviewing: We care about the authenticity of opinions. If you want to add a review, enter your order number in which this product was present. Spy Guy
0

0 opinii

You're reviewing: We care about the authenticity of opinions. If you want to add a review, enter your order number in which this product was present. Spy Guy
Rating*
Please enter the number of order in which you purchased this product. Comment that not respect our terms can be delete.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).