Lauterbrunnen, Switzerland

Price
€16.45
Out of stock
SKU
1026156
Add to wishlist

Notify me when product will be available:

Puzzle 3000 elementów przedstawiające zapierający dech w piersiach widok na dolinę i miasteczko Lauterbrunnen w południowej Szwajcarii. Po ułożeniu powstanie imponujący obraz o wymiarach 116x85cm. Wysoką jakość, nasycenie kolorów i bezpieczeństwo układania zapewnia kalandrowany papier odbijający światło, pokryty ekologicznymi farbami spożywczymi.

  • Shipping orders
    in 48h
  • Fast
    delivery
  • Payments
    with PayPal

Dlaczego warto układać puzzle?

Puzzle warto układać przede wszystkim dla własnej przyjemności, ale też rozrywki lub wyciszenia. Układanie puzzli jest logiczną łamigłówką, którą można rozwiązać w dowolnym czasie. Może być świetną rodzinną rozrywką lub ciekawą zabawą w pojedynkę. Dlatego fanami puzzli są nie tylko dzieci, ale także osoby dorosłe.

Puzzle uczą cierpliwości, bo same są cierpliwe. Można je zostawić na dowolny czas i wrócić do nich w każdej chwili, szczególnie dzięki pomocy dedykowanych akcesoriów, takich jak maty czy sorter, które pomogą w zachowaniu porządku.

Kilka sprytnych sposobów na niesforne puzzle

Z pewnością wielu puzzlomaniaków ma swoje niezawodne sposoby ułatwiające układanie nawet tych najbardziej wymagających puzzli.

My proponujemy nasz ekspercki zestaw wskazówek na poskromienie tych niesfornych kawałków. Z nami poznasz najpopularniejszych bohaterów każdych puzzlowych zmagań - uciekinierów, kameleonów, znikaczy i indywidualistów.

Dlaczego nasze puzzle są super?

Nasze puzzle tworzymy z pasją nieprzerwanie już od 1985 roku w fabryce w Gdyni. Jesteśmy jednym z trzech największych producentów puzzli w Europie

Do produkcji puzzli wykorzystujemy wysokiej jakości, przyjazne środowisku materiały, które w niemal 100% nadają się do recyklingu

Nasze puzzle wykonane są ze specjalnego papieru odbijającego światło, który ułatwia układanie.

Add review

You're reviewing: Lauterbrunnen, Switzerland
0

0 opinii

You're reviewing: Lauterbrunnen, Switzerland
Rating*
Please enter the number of order in which you purchased this product. Comment that not respect our terms can be delete.

No Related Posts

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).