Bestseller

Jumpers Treflik Family

Price
€9.40
In stock
SKU
984434
Add to wishlist
Big amount

Notify me when product will be available:

Skoczki na licencji serialu "Rodzina Treflików" to prosta gra zręcznościowa dla całej rodziny. Kto okaże się najlepszym strzelcem i trafi swoimi skoczkami w środek specjalnej tarczy? Przekonajcie się już teraz! Bohaterowie znanej bajki "Rodzina Treflików" zapraszają do wspólnej zabawy. 

 • Shipping orders
  in 48h
 • Fast
  delivery
 • Payments
  with PayPal

Detailed information

 • European Article Number: 5900511019056
 • Product code: 01905
 • Liczba pudełek w opakowaniu zbiorczym (szt): szt
 • Waga opakowania zbiorczego (kg): 0.333000
5900511019056

Skoczki Rodzina Treflików

Gralnia Trefla

Skoczki z Rodziną Treflików

Gralnia Trefla to seria filmów o naszych najlepszych grach planszowych. W każdym odcinku nasz ekspert - Michał prezentuje i omawia planszówki, które mają być inspiracją dla wszystkich, którzy szukają pomysłu na ciekawe spędzanie czasu.

Traf do celu przyjacielu! W tym odcinku przedstawiamy emocjonującą grę zręcznościową Skoczki z Rodziną Treflików. Bez względu na wiek graczy, ten klasyk to zawsze świetny wybór! Wiele wersji tematycznych sprawi, że każdy znajdzie tę dla siebie.

Kto zostanie strzelcem wyborowym?

Wszystkich niezdecydowanych zachęcamy do zapoznania się z filmem, który z pewnością ułatwi dokonanie wyboru wymarzonej gry. 

Zobacz inne filmy Gralni Trefla

Add review

You're reviewing: Jumpers Treflik Family
0

0 opinii

You're reviewing: Jumpers Treflik Family
Rating*
Comment that not respect our terms can be delete.

No Related Posts

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).