Zestaw Mini Zespół

Cena
199,99 zł
W magazynie
SKU
897788
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Zestaw Mini Zespół od marki Hape, to zabawka drewniana, dzięki której maluszek będzie mógł muzykować już od najmłodszych lat! Dla dzieci od 3 roku życia.

Rozpocznij muzyczną przygodę i stwórz swój własny zespół!

Zestaw zawiera 5 różnych instrumentów muzycznych: ukulele, tamburyn, grzechotki oraz zaklinacz deszczu. Różnorodność elementów pozwala na stworzenie własnego, mini zespołu, co zachęca dziecko do gry z rówieśnikami. Zabawka nie tylko rozwinie zmysł słuchowy, ale również pozwoli rozwinąć koordynację ręka-oko oraz koordynację słuchowo-ruchową. Nauka gry na instrumentach poprawia koncentrację i pamięć malucha. Wszystkie elementy są wykonane z trwałych materiałów, pokrytych nietoksycznymi farbami, dzięki czemu nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swojego dziecka. Ukulele posiada nylonowe struny, które są delikatne dla dłoni małego muzyka, a umiarkowany poziom dźwięków jest przyjazny dla wrażliwych uszu dziecka.

Wymiary produktu: 46x36x6,50cm

Wiek: 3+

Bezpieczeństwo jest dla nas ważne

Hape to największy na świecie producent zabawek drewnianych. Oferowane przez Hape zabawki to produkty najwyższej jakości, tworzone z dbałością o zrównoważony rozwój. Są zgodne z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa.

 

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 100 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Zestaw Mini Zespół
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Zestaw Mini Zespół
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).