do 50% taniej

Wspaniały chodzik

Cena
Cena promocyjna 251,99 zł Regular Price 419,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 335,99 zł

W magazynie
SKU
898568
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Drewniany chodzik od marki Hape, to połączenie zabawki oraz mebelka do przechowywania. Dla dzieci od 1 roku życia.

Idealne miejsce do przechowywania zabawek!

Drewniany chodzik to nie tylko zabawka, ułatwiająca dziecku stawianie pierwszych kroków, ale również idealne miejsce do transportu i przechowywania zabawek. Rączka jest na idealnej wysokości dla maluszka, a kółka wykończono specjalnymi, gumowymi nakładkami, dzięki czemu zabawka nie ślizga się, nadaje się do różnych powierzchni i nie rysuje podłogi. Kolorowe elementy znajdujące się na panelu z przodu chodzika – m.in. zębatki i przesuwane kulki, zachęcają dziecko do zabawy. Dodatkowo, chodzik uczy rozpoznawania kształtów i kolorów, wspiera naukę chodzenia oraz pozwala rozwinąć umiejętności motoryczne maluszka. Wspomaga poznawanie i rozumienie związków przyczynowo-skutkowych, rozwija wyobraźnię i umiejętności kreatywne.

Wymiary produktu: 54x21x37,5cm

Wiek: 12m+

Bezpieczeństwo jest dla nas ważne

Hape to największy na świecie producent zabawek drewnianych. Oferowane przez Hape zabawki to produkty najwyższej jakości, tworzone z dbałością o zrównoważony rozwój. Są zgodne z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa.

 

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 100 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Wspaniały chodzik
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Wspaniały chodzik
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).