Nowość

Wodna kaskada do kąpieli

Cena
81,99 zł
W magazynie
SKU
911118
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Wodna kaskada do kąpieli od marki Hape to zabawka zaprojektowana z myślą o dziecięcych kąpielach i zabawach w wodzie. Dla dzieci od 2 roku życia

Czas na zabawę w wodzie!

Zamień wannę w morską ostoję wodnych zwierząt. Elementy zestawu mocuje się do ścianek wanny, za pomocą przyssawek. Przepływająca woda wprawia w ruch morskie stworzenia, powodując, że tańczą i wirują – rozgwiazda jest kołem wodnym, krab kołysze się na boki, a ośmiornica pryska z macek. Dodatkowo w zestawie znajdują się dwie faliste zjeżdżalnie i dzbanek na wodę, co ułatwia dziecku zabawę.

Wymiary produktu: 32,2x9,5x36,2cm

Wiek: 24m+

Bezpieczeństwo jest dla nas ważne

Hape to największy na świecie producent zabawek drewnianych. Oferowane przez Hape zabawki to produkty najwyższej jakości, tworzone z dbałością o zrównoważony rozwój. Są zgodne z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa.

 

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 100 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Wodna kaskada do kąpieli
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Wodna kaskada do kąpieli
Ocena*
Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).