Zabawki Bestseller Bestseller

VTech - Pociąg Podróżnika

Cena
369,99 zł
Brak w magazynie
SKU
537806
Dodaj do ulubionych

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Pociąg Podróżnika marki VTech to zabawka elektroniczna dla dzieci, która dostarcza aż 4 sposoby na zabawę! Zabawka wyposażona jest w wiele ruchomych elementów, które rozwijają umiejętności manualne dziecka.

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 100 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Pociąg podróżnika

Pociąg Podróżnika VTech wyposażony jest w wiele ruchomych elementów, które rozwijają umiejętności manualne dziecka. Można go pchać, ciągnąć i na nim jeździć. Posiada 13 kolorowych klocków, które uczą nazw liter i ich dźwięków oraz nazw przedmiotów, wzbogacając słownictwo dziecka. Pociąg posiada ukrytą zjeżdżalnię. Wrzucanie kolorowych klocków sprawia, że Pociąg Podróżnika je policzy! Klawisze numeryczne i Walki - Talkie zapoznają z cyframi, nazwami zwierząt i ich odgłosami. Zabawka zachęca do odgrywania ról Migoczące przyciski uczą kolorów oraz przedstawiają rodzaje pogody. Kolorowa książeczka posiada przewracaną stronę, odtwarza wesołe piosenki i melodie Rzeczywiste dźwięki pociągu pobudzają wyobraźnię podczas zabawy

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: VTech - Pociąg Podróżnika
3.7

73 opinie

Napisz opinię o produkcie: VTech - Pociąg Podróżnika
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).