Kostka Aktywności

Nauka poprzez zabawę

Kostka Aktywności

Inspiruje do poznawania świata

Już od

44,99 zł Przejdź do sklepu

Rozwijają i uczą

dopasowane do różnych etapów rozwoju dziecka

Polska wersja językowa

wszystkie zabawki mówią i śpiewają po polsku

Rozbudzają ciekawość świata

zabawki wyposażone w wiele funkcji edukacyjnych

VTech Baby – dla małych odkrywców

Zabawki z serii VTech Baby są adresowane do dzieci w wieku 0-36 miesięcy. Propozycje dla najmłodszych to wyjątkowe sortery, pchacze i jeździki, przytulanki, interaktywne książeczki czy stoliki edukacyjne, które wprowadzają maluszki w świat kolorów, kształtów, wesołych melodii, prostych rymowanek i nazw przedmiotów. Odpowiednio dobrane słownictwo oraz wielokrotne powtarzanie zachęca dzieci do nauki słówek i zwrotów. Mamy dobrą wiadomość: wszystkie wesołe piosenki i komunikaty pojawiają się w polskiej wersji językowej! Rozmaite zabawy rozwiną wyobraźnię, umiejętności motoryczne i sensoryczne dziecka, rozbudzając w nim ciekawość świata.

Opinie klientów

tadeusz111bb

Niezwykle zabawna i kolorowa propozycja dla maluchów. To biedronka, autko, sorter i interaktywna zabawka w jednym. Dzieciaki oszaleją.

Opinie klientów

Ulka mama Julka

Sprawdzamy, czy miś nauczy naszego Juleczka chodzić. Na razie maluch nawet o tym nie myśli, a jednak już pora :-) Oby misiak rozruszał naszego Szkraba...

Opinie klientów

DDD

kostkę aktywności kupiliśmy naszemu drugiemu dziecku. pierwsze uczyło się raczkowania z hulą-kulą, też od vtech. obie sprawdzają się idealnie w swojej roli

VTech Pre-School – nauka na wesoło

Seria Pre-School to propozycja dla dzieci w wieku 3-6 lat. Interaktywne zabawki pomogą im opanować świat cyferek, literek, zagadek logicznych i gier. Maluchy znajdą tu wiele ciekawostek, nauczą się też podstaw liczenia i literowania. Opracowane w porozumieniu z ekspertami zabawy rozwiną umiejętności motoryczne, sensoryczne i językowe Twojego dziecka oraz wspomogą proces zapamiętywania i kojarzenia. Funkcjonalne i trwałe wykonanie zapewni długą i bezpieczną zabawę.

Zabawki z serii VTech

to nauka poprzez zabawę!

KUP TERAZ

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).