do 50% taniej

Układanka rakieta z piłeczkami

Cena
Cena promocyjna 89,99 zł Regular Price 149,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 104,99 zł

W magazynie
SKU
1073511
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Układanka rakieta z piłeczkami od marki Hape, to zabawka dzięki której, dziecko może zapoznać się z podstawowymi zasadami aerodynamiki i fizyki. Dla dzieci od 2 roku życia.

Sprawdź jak wysoko poleci kula!

Ta kolorowa, składana rakieta sprawia, że kula unosi się w powietrzu! Umieść ją w podstawie, połącz rurki ze sobą, następnie włącz wentylator i zobacz jak wysoko poleci. Po założeniu pokrywy na rakietę – kula ponownie opada. Ta układanka to niesamowita zabawka dla każdego małego odkrywcy. Wentylator wyłączy się automatycznie po 5 minutach braku aktywności. Zabawka sprawdzi się dla dzieci w różnym wieku, ponieważ rakietę można układać na różne wysokości, co pozwala na zabawę zarówno na stojąco jak i siedząco. Sprzyja to rozwojowi fizycznemu, rozwoju równowagi i koordynacji. Produkt zawiera zabawne rysunki zwierząt, kształty i liczby, które uczą dziecko podstaw liczenia i pomagają rozwijać kreatywność.

Wymiary produktu: 26x33,6x18cm

Wiek: 24m+

Bezpieczeństwo jest dla nas ważne

Hape to największy na świecie producent zabawek drewnianych. Oferowane przez Hape zabawki to produkty najwyższej jakości, tworzone z dbałością o zrównoważony rozwój. Są zgodne z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa.

 

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 100 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Układanka rakieta z piłeczkami
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Układanka rakieta z piłeczkami
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).