Tutti Frutti

Pachnąca masa plastyczna

Tutti Frutti

Rozwija wyobraźnię i kreatywność

Już od

15,99 zł PRZEJDŹ DO SKLEPU

Wspiera motorykę i koordynację wzrokowo - ruchową

Pachnąca nietoksyczna masa plastyczna Tutti Frutti zachęca dzieci do nauki poprzez twórczą zabawę. Zabawka wspomaga rozwój umiejętności motorycznych, koordynację wzrokowo-ruchową, koncentrację i spostrzegawczość. Poprzez kreatywną zabawę rozbudza wyobraźnię, a wspaniałe zapachy rozwijają zmysł powonienia.
ZOBACZ PRODUKTY

Umożliwia precyzyjne wykonanie bardzo małych elementów

Masa Tutti Frutti jest niezwykle plastyczna, umożliwia precyzyjne wykonanie nawet bardzo małych elementów i można ją użyć wiele razy! Sucha, pozostawiona na noc w pojemniku z odrobiną wody, wraca do swoich pierwotnych właściwości, a wtedy zabawa zaczyna się od nowa!

Masy Tutti Frutti nie lepią się i nie kruszą

Masy Tutti Frutti nie lepią się i nie kruszą. Są wykonane z nietoksycznych składników. Dzięki możliwości mieszania kolorów, plastycznej teksturze i różnym zapachom, zabawa z masą Tutti Frutti jest niezwykle ciekawa i stymulująca!

Wielokrotna zabawa

Tutti Frutti to edukacja oraz rozwój wyobraźni i kreatywności. Masa jest wielokrotnego użytku, odrobina wody i znów jest gotowa do użycia, zabawa zaczyna się na nowo!

Masy plastyczne Tutti Frutti

Pachnąca masa zabawy

KUP TERAZ

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).