Tut Tut Autka

Nowa seria interaktywnych samochodzików

Tut Tut Autka

Ruszaj w drogę!

Już od

44,99 zł Przejdź do sklepu

Dla małych dzieci

autka zostały zaprojektowane z myślą o najmłodszych

Grają, mówią i śpiewają

każde autko wydaje unikalne dźwięki, gra i śpiewa

W pełni bezpieczne

zabawki są przystosowane dla najmłodszych dzieci i są w pełni bezpieczne

Małe autka - wielkie możliwości

Seria VTech Tut Tut Autka to interaktywne samochodziki, które mówią, grają i śpiewają. Van, wyścigówka, wóz strażacki, a może policyjny radiowóz? Każde autko jest inne i oferuje wiele możliwości zabawy, rozwijając dziecięcą wyobraźnię i kreatywność. Dodatkowo ergonomiczny kształt pojazdów sprawia, że idealnie pasują do małych rączek.

 

 

 

 

Kolorowy świat Tut Tut Autek

Seria Tut Tut Autka to również zestawy edukacyjne z wieloma atrakcjami. Drogi, tor wyścigowy z rampą, wysoka wieża parkingowa z myjnią… To może oznaczać tylko jedno: jeszcze więcej fantastycznej zabawy! Niebywałą atrakcję stanowi zastosowana w nich technologia Punktów Rozpoznających Pojazdy – po najechaniu na dany punkt autko reaguje odpowiednim do danej sytuacji dźwiękiem. Elementy należące do różnych zestawów są kompatybilne i można je dowolnie łączyć! Dzięki temu maluch może stworzyć wyjątkowy świat i stale go rozbudowywać, urządzając emocjonujące wyścigi czy organizując misje ratunkowe, wycieczki i pościgi policyjne. Odgrywanie scenek rodzajowych to dobry sposób na naukę i rozwijanie aktywności twórczej.

Tut Tut Autka

Zbuduj z nami świat z autkami!

KUP TERAZ

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).