Tor piłeczkowy

Cena
179,99 zł
W magazynie
SKU
898001
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Tor piłeczkowy od marki Hape to zabawka drewniana, która dostarczy dziecku mnóstwo radości, jednocześnie rozwijając jego zdolności manualne. Dla dzieci od 1 roku życia.

Dwustronna zabawka edukacyjna

Zestaw składa się z toru oraz drewnianych kulek, które zjeżdżają po wyznaczonych trasach. Różne elementy toru mogą być pokonywane w inny sposób – szybko, wolno, do przodu, do tyłu. Na końcu trasy znajduje się dzwonek, który wydaje dźwięk, kiedy kulka dotrze do celu. Zobacz, jak maluch cieszy się, jak kolorowe, drewniane piłeczki przesuwają się po torach raz za razem. Produkt jest wykonany z wysokiej jakości drewna i posiada zaokrąglone krawędzie, dzięki czemu nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swojego dziecka. Zabawka wspiera koordynację ręka-oko oraz uczy rozumienia związków przyczynowo-skutkowych.

Wymiary produktu: 43x12x36cm

Wiek: 12m+

Bezpieczeństwo jest dla nas ważne

Hape to największy na świecie producent zabawek drewnianych. Oferowane przez Hape zabawki to produkty najwyższej jakości, tworzone z dbałością o zrównoważony rozwój. Są zgodne z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa.

 

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 100 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Tor piłeczkowy
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Tor piłeczkowy
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).