Ratunkowa układanka z kołkami

Cena
34,99 zł
W magazynie
SKU
898875
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Układanka pojazdy ratunkowe od marki Hape to zabawka drewniana, która pozwala dzieciom dowiedzieć się więcej o różnych rodzajach pojazdów, które mogą napotkać w miejscu wypadku. Dla dzieci od 2 roku życia.

Ćwicz zdolności manualne i spostrzegawczość!

Rozwiąż zagadkę, dopasowując kształty lub obrazy do odpowiednich otworów i zachęć dziecko do wypowiadania nazw pojazdów podczas zabawy. Układanka została zaprojektowana tak aby była dopasowana do małych rączek dziecka, a uchwyt każdego pojazdu jest wygodny do trzymania przez malucha. Zabawka pomaga rozwijać koordynację wzrokowo-ruchową u dzieci. Produkt wykonany z wysokiej jakości drewna, dzięki czemu posłuży do zabawy przez długie lata.

Wymiary produktu: 29,4x24,8x1,8cm

Wiek: 24m+

Bezpieczeństwo jest dla nas ważne

Hape to największy na świecie producent zabawek drewnianych. Oferowane przez Hape zabawki to produkty najwyższej jakości, tworzone z dbałością o zrównoważony rozwój. Są zgodne z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa.

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 100 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Ratunkowa układanka z kołkami
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Ratunkowa układanka z kołkami
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).