Puzzle Velvet 500 el. Quarantine Moods

Cena
62,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 62,99 zł

W magazynie
SKU
1146183
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Velvet Soft Touch to całkowicie nowe doznania w czasie układania puzzli!

Aksamitna powierzchnia układanki i wysokiej jakości tektura powodują, że układanie staje się jeszcze przyjemniejsze. Obrazy z serii przygotowali wyjątkowi artyści tworzący w niepowtarzalnym stylu. Do produktu dołączony jest plakat w formacie A4, który ułatwi układanie puzzli i przybliży ideę, jaka przyświecała mu podczas tworzenia ilustracji.

Puzzle Quarantine Moods składające się z 500 elementów są idealne dla miłośników układanek! Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 340 x 480 mm.

 

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Sztuka układania

Obraz Quarantine Moods stworzyła Pilar Cucci, graficzka urodzona w Argentynie. Jej znakiem rozpoznawczym są kolaże. W swoich pracach wykorzystuje botanikę i sztukę renesansu, przywołując wspomnienia z innych czasów.

 Impulsem do stworzenia tego dzieła były ludzkie nastroje. W kolażu widzimy sztukę renesansu, odzwierciedlającą stany, takie jak: bierność, złość czy życzliwość. Obraz został połączony ze sztuką botaniczną, co jest charakterystyczną cechą twórczości tej artystki.

Puzzle Velvet Soft Touch

Wyjątkowe puzzle Velvet Soft Touch mają aksamitną powierzchnię, dzięki której układanie staje się jeszcze przyjemniejsze!

Nowoczesne obrazy przygotowane przez wyjątkowych ilustratorów mogą stać się doskonałym uzupełnieniem wnętrza, tworząc niepowtarzalny styl w Twoim mieszkaniu! Dzięki zwartej strukturze i specjalnej metodzie cięcia sprawnie przeniesiesz swój puzzlowy obraz, oprawisz bez konieczności użycia kleju i powiesisz na ścianie.

Dbamy o ekologię

W trosce o środowisko folia do pakowania puzzli została wyprodukowana z ekologicznych materiałów. Układanki są wykonane z tektury pozyskiwanej z drewna FSC, a więc pochodzącej z lasów zarządzanych w sposób odpowiedzialny.

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Puzzle Velvet 500 el. Quarantine Moods
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Puzzle Velvet 500 el. Quarantine Moods
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).