Nowość

Quadrilla Ucieczka z zamku

Cena
315,00 zł
Brak w magazynie
SKU
901665
Dodaj do ulubionych

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Quadrilla Ucieczka z zamku od marki Hape to zabawka drewniana, zachęcająca do odkrywania świata poprzez naukę i zabawę. Dla dzieci od 4 roku życia.

Która kulka jako pierwsza ucieknie z zamku?

Zestaw posiada 102 elementy, które można łączyć ze sobą, tworząc efektowny tor dla kulek. Duży, spiralny lejek, zakrzywione szyny, obrotowa wieża, przezroczyste tunele, kocki sterujące czy łapacz kulek to tylko niektóre z elementów, które zapewnią doskonałą zabawę dla całej rodziny. Kulki tocząc się w dół po szynach, mijają dzwonki, które wydają dźwięk po każdym minięciu tego etapu toru. Zabawka zachęca do myślenia przestrzennego oraz kreatywnego budowania, co wpływa pozytywnie na rozwój malucha i rozwija jego wyobraźnię. Zestaw wykonany został z wysokiej jakości materiałów, bezpiecznych dla dzieci. Produkt łączy się z innymi zestawami z serii Quadrilla, co pozwala tworzyć unikatowe budowle, które sprawią, że zabawa będzie jeszcze bardziej ciekawa.

Wymiary produktu: 52,5x36x8,2cm

Wiek: 4+

Bezpieczeństwo jest dla nas ważne

Hape to największy na świecie producent zabawek drewnianych. Oferowane przez Hape zabawki to produkty najwyższej jakości, tworzone z dbałością o zrównoważony rozwój. Są zgodne z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa.

 

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 100 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Quadrilla Ucieczka z zamku
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Quadrilla Ucieczka z zamku
Ocena*
Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).