Nowość

Quadrilla Na krawędzi

Cena
319,99 zł
W magazynie
SKU
901667
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Quadrilla Na krawędzi od marki Hape to zabawka drewniana, zachęcająca do odkrywania świata poprzez naukę i zabawę. Dla dzieci od 4 roku życia.

Czyja kulka pierwsza będzie na dole?

Ta zjeżdżalnia dla kolorowych kuleczek to niesamowita zabawka, która spodoba się każdemu maluchowi. Każdy z kolorowych bloków, przez które zjeżdża kulka, ma inną funkcję, co zachęca do logicznego i inżynierskiego myślenia u dzieci. Specjalne rynny sprawiają, że kulki będą zakręcały na krawędzi, co wydłuży czas zjazdu. Zabawka pomaga rozwijać myślenie przestrzenne i rozumienie zasad technologii i fizyki oraz poprawi zrozumienie istniejących związków przyczynowo-skutkowych. Rozwija koordynację ręka-oko oraz umiejętności motoryczne. Zestaw wykonany został z wysokiej jakości materiałów, bezpiecznych dla dzieci. Produkt łączy się z innymi zestawami z serii Quadrilla, co pozwala tworzyć unikatowe budowle, które sprawią, że zabawa będzie jeszcze bardziej ciekawa.

Wymiary produktu: 45x36x8cm

Wiek: 4+

Bezpieczeństwo jest dla nas ważne

Hape to największy na świecie producent zabawek drewnianych. Oferowane przez Hape zabawki to produkty najwyższej jakości, tworzone z dbałością o zrównoważony rozwój. Są zgodne z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa.

 

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 100 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Quadrilla Na krawędzi
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Quadrilla Na krawędzi
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).