do 50% taniej

Pro-L Pocket - klocki magnetyczne 53 el.

Cena
Cena promocyjna 97,49 zł Regular Price 129,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 97,49 zł

W magazynie
SKU
1070232
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Magnetyczne klocki konstrukcyjne

Imponująca siła magnesów teraz w wersji kieszonkowej!

Linia Geomag Pro-L została zaprojektowana dla tych, którzy uwielbiają wyzwania. Łącząc ze sobą elementy takie jak magnetyczne patyczki, metalowe kulki i transparentne panele, można tworzyć różnego rodzaju niezliczoną liczbę konstrukcji. Możesz stworzyć co tylko chcesz, jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

Zabawa tymi klockami to nie tylko rozrywka, ale także nauka. Dzieci mogą sprawdzić jak w praktyce działa pole magnetyczne. Rozwijanie wyobraźni i pobudzanie kreatywności to skutki uboczne zabawy tymi klockami. Dodatkowo wykazują działanie antystresowe.

Seria Geomag PRO-L to klocki z silniejszymi magnesami niż te z serii Classic, a dodatkowo mają wbudowane widoczne wskaźniki biegunowości. Znajdziecie je na każdym elemencie, dzięki czemu nie będziecie musieli się zastanawiać gdzie znajdują się bieguny północny i południowy.

Przesuń granice praw fizyki i wykorzystaj potencjał magnetyzmu!

 • Wysyłamy
  w ciągu 48h
 • Darmowa dostawa
  już od 100 zł
 • Możliwość płatności
  przez PayPal

Szczegółowe dane

 • European Article Number: 0871772000402
 • Kod produktu: G040
 • Waga opakowania zbiorczego (kg): 0.560000
0871772000402

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Pro-L Pocket - klocki magnetyczne 53 el.
5

100 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Pro-L Pocket - klocki magnetyczne 53 el.
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).