do 50% taniej

Piramida zabaw

Cena
Cena promocyjna 71,99 zł Regular Price 119,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 119,99 zł

W magazynie
SKU
897983
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Edukacyjna piramida- sorter od marki Hape to zabawka drewniana, zachęcająca do odkrywania świata poprzez naukę i zabawę. Dla dzieci od 18 miesiąca życia.

Ta kolorowa zabawka z pewnością zachwyci każdego malucha!

Zestaw składa się z 5 drewnianych, różnej wielkości klocków, które można układać jeden na drugim tworząc piramidę. Boki każdego z nich przedstawiają inne zagadnienia z zakresu: liter, cyfr, obrazków, kształtów i kolorów. W klockach dodatkowo wycięte są otwory, w które można wkładać elementy o różnych kształtach. Angielskie napisy pomogą dziecku rozpocząć naukę języków obcych i poznać pierwsze, proste słowa. Zestaw doskonale nadaje się do ćwiczenia pojęć porównawczych, takich jak większy/mniejszy oraz do nauki liczenia. Produkt wykonany z wysokiej jakości, naturalnego drewna.

Wymiary produktu: 25,5x15x24cm

Wiek: 18m+

Bezpieczeństwo jest dla nas ważne

Hape to największy na świecie producent zabawek drewnianych. Oferowane przez Hape zabawki to produkty najwyższej jakości, tworzone z dbałością o zrównoważony rozwój. Są zgodne z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa.

 

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 100 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Piramida zabaw
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Piramida zabaw
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).