Pepe dźwiękowa układanka

Cena
69,99 zł
W magazynie
SKU
898068
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Pepe dźwiękowa nakładanka od marki Hape to zabawka drewniana, zachęcająca do odkrywania świata poprzez naukę i zabawę. Dla dzieci od 1 roku życia.

Żywe kolory zachęcają do zabawy!

Zabawa polega na nakładaniu kolorowych obręczy na drewniany kołek, zakończony wesołą główką pieska Pepe. Zaokrąglone dno sprawia, że zabawka kołysze się. Po przyciśnięciu główki pieska, z ukrytego w podstawie mechanizmu, dobiega wesołe szczekanie. Pepe posiada ruchome uszy oraz ogonek ze sznurka. Solidna konstrukcja oraz wykonanie z całkowicie nietoksycznych materiałów sprawia, że nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swojego dziecka.

Wymiary produktu: 11,5x11,5x18cm

Wiek: 12m+

Bezpieczeństwo jest dla nas ważne

Hape to największy na świecie producent zabawek drewnianych. Oferowane przez Hape zabawki to produkty najwyższej jakości, tworzone z dbałością o zrównoważony rozwój. Są zgodne z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa.

 

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 100 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Pepe dźwiękowa układanka
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Pepe dźwiękowa układanka
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).