Puzzle drewniane Disney 501 el. Myszka Miki i Minnie

Cena
99,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 99,99 zł

W magazynie
SKU
1188603
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Puzzle drewniane Myszka Miki i Minnie to wyjątkowa propozycja dla miłośników Disneya. Te klimatyczne puzzle składają się z 500+1 elementów i pozwolą stworzyć kolorowy obrazek o wymiarach 37,5x25,4 cm. Układanka została wykonana z drewna, a opakowanie z przyjaznej dla środowiska tektury. Puzzle zawierają nieregularne elementy oraz unikalne figurki w wyjątkowym kształcie.

Puzzle drewniane to nie tylko wspaniała rozrywka dla osób, które lubią wyzwania i szukają sposobu na relaks, ale także świetny sposób na spędzenie czasu w gronie rodziny lub przyjaciół. 

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 100 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Wybierz lasy. Wybierz FSC

Czerp przyjemność z układania puzzli drewnianych, wiedząc, że wspierasz ochronę lasów i zrównoważoną gospodarkę leśną! Certyfikat FSC gwarantuje, że Twój wybór ma pozytywny wpływ na naszą Planetę, gdyż puzzle są wytwarzane z drewna pochodzącego z odpowiedzialnych źródeł. Dzięki FSC możemy korzystać z dobrodziejstw lasów, zachowując je na przyszłe pokolenia.

Organizacja FSC jest uznana na całym świecie za najbardziej wiarygodny system certyfikacji lasów. Z dumą angażujemy się w tę misję, oferując produkty, które przyczyniają się do ochrony lasów dla dobra nas wszystkich. Zrób dobry krok dla natury i przyszłości naszej Planety!

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Puzzle drewniane Disney 501 el. Myszka Miki i Minnie
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Puzzle drewniane Disney 501 el. Myszka Miki i Minnie
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).