Małe Autko

Cena
19,99 zł
W magazynie
SKU
897548
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Małe Autko od marki Hape to zabawka drewniana, dzięki której już najmłodsi będą mogli poznać co oznacza prowadzenie własnego samochodu. Dla dzieci od 10 miesiąca życia.

Małe Autko dla małych rączek!

Zabawka zaprojektowana jest w taki sposób, aby była wygodna do trzymania przez małe rączki dziecka. Jego oryginalny kształt oraz wyraziste kolory zachęcają malucha do zabawy. Autko wykonano  z wysokiej jakości drewna i pomalowano nietoksycznymi farbami wodnymi, dzięki czemu nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swojego dziecka. Zabawka wspiera rozwój koordynacji ruchowej i małej motoryki malucha.

Wymiary produktu: 22,2x6x28,5cm

Wiek: 10m+

Bezpieczeństwo jest dla nas ważne

Hape to największy na świecie producent zabawek drewnianych. Oferowane przez Hape zabawki to produkty najwyższej jakości, tworzone z dbałością o zrównoważony rozwój. Są zgodne z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa.

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 100 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Małe Autko
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Małe Autko
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).