Mała kąpiel - Pływający Miś

Cena
59,99 zł
W magazynie
SKU
897812
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Mała kąpiel – Pływający Miś od marki Hape, to zabawka zaprojektowana z myślą o dziecięcych kąpielach i zabawach w wodzie. Dla dzieci od 1 roku życia.

Kolorowy towarzysz dziecięcych kąpieli!

Nakręcana zabawka sprawia, że codzienna kąpiel staje się przyjemnością. Miś zabezpieczony jest niebieskim kółkiem ratunkowym, więc wystarczy go nakręcić podczas kąpieli lub zabawy w basenie, aby zaczął machać nóżkami i pływać na powierzchni wody. Dodatkowe otwory w uszach pozwalają na spuszczenie płynu z zabawki. Produkt nie zawiera BPA, dzięki czemu jest bezpiecznym towarzyszem kąpieli. Zabawka rozwija umiejętności motoryczne dziecka oraz koordynację ręka-oko. Zachęca do interakcji oraz udziału w zabawach wodnych.

Wymiary produktu: 18x10x24cm

Wiek: 12m+

Bezpieczeństwo jest dla nas ważne

Hape to największy na świecie producent zabawek drewnianych. Oferowane przez Hape zabawki to produkty najwyższej jakości, tworzone z dbałością o zrównoważony rozwój. Są zgodne z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa.

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 100 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Mała kąpiel - Pływający Miś
5

100 opinii

Napisz opinię o produkcie: Mała kąpiel - Pływający Miś
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).