Serie

Przeszukaj katalog

Serie

Oferta specjalna

Książka Rodzinne rymowanki

special

Teraz tylko

40,94 zł 34,39 zł

Znaleziono 16 produktów

na stronę

Znaleziono 16 produktów

na stronę

Serie 

Nic nie buduje tak czytelniczej lojalności jak wydanie oryginalnej, udanej i przede wszystkim cennej merytorycznie serii wydawniczej, w której nie doszukamy się choćby jednej słabszej książki. Uwierzcie nam na słowo, że zdarzają się takie serie! Aby nie rzucać słów na wiatr, dokonaliśmy przeglądu literatury, która jest dostępna w naszych zbiorach i… wynika z niego, że rzeczywiście posiadamy w ofercie serie książek, które skutecznie przykuwają uwagę czytelników. Mało tego, jako przykładów opisywanej kategorii doszukaliśmy się zarówno pozycji, którą z pełną odpowiedzialnością możemy rekomendować przyszłym i obecnym rodzicom, a także serii książeczek skierowanych głównie do najmłodszych czytelników. Potrzebujecie dowodów? Oto one!

Jak dobrze przygotować się na narodziny dziecka?

Niebawem zostaniecie pełnoetatowymi rodzicami? To świetnie! Gratulujemy z całego serca! Pewnie bardzo się cieszycie z tego powodu, ale z drugiej strony targają Wami różne wątpliwości i troszkę jesteście zagubieni, a może nawet… przerażeni? Spokojnie, przede wszystkim zrelaksujcie się i zacznijcie etapami  przygotowywać się do odegrania nowych ról społecznych. Sięgnijcie po poradniki opowiadające o idei Błękitnego porodu – seria została opracowana przez specjalistów właśnie z myślą o przyszłych rodzicach. Nie zamartwiajcie się! Nie ma ku temu powodów. W serii książek znajdziecie odpowiedzi na kłębiące się w Waszych głowach pytania, a także cenne wskazówki, które właściwie przygotowują do porodu i bycia mamą oraz tatą. Pamiętajcie, że na wszystko w życiu macie ogromny wpływ i nad wszystkim można w jakimś stopniu zapanować! Nauczcie się osiągać stan relaksu, przygotujcie się na dobry poród, a potem spokojnie zajmiecie się wychowywaniem kochanego szkraba! Wartościowych podpowiedzi poszukujcie w książkach Beaty Jedlińskiej i Krzysztofa Minge.

Trefliki uczą dzieci pozytywnych nawyków

Kto zna serię przygód Rodziny Treflików z ekranu telewizyjnego, ten potwierdzi, że Trefliki mają nosa do wielu spraw i posiadają spore doświadczenie życiowe, którym chętnie dzielą się z lojalnymi widzami. Podobnie jest biorąc pod uwagę serię przygód Treflików w wydaniu czytelniczym - tutaj także bohaterowie są dla dzieci inspiracją i wzorem godnym naśladowania. I choć Treflik wraz z siostrzyczką występują w rolach głównych w wielu książeczkach, to tym razem chcemy zwrócić Waszą uwagę na dwie szczególne, tematyczne kolekcje wydawnicze. Pierwsza z nich zatytułowana jest Trefliki i dobre nawyki, a druga została wydana pod nazwą Dobranoc, Trefliki na noc. Polecamy Waszej uwadze obie serie – możecie liczyć na to, że Trefliki bardzo chętnie podzielą się swoimi doświadczeniami i w przyjazny sposób będą wspierały Wasze pociechy w kształtowaniu dobrych nawyków. Mamy nadzieję, że pomoże to maluchom w szybszym usamodzielnieniu się, co jednocześnie będzie ogromnym wsparciem dla rodziców. Życzymy przyjemnej lektury, całej serii lektur!