Książeczka Zwierzątka Na Farmie

Cena
27,49 zł
Brak w magazynie
SKU
896478
Dodaj do ulubionych

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Książeczka Zwierzątka Na Farmie od marki Hape to drewniana zabawka, która jest idealnym połączeniem nauki i zabawy! Dla dzieci od 10 miesiąca życia.

Poznaj zwierzęta żyjące na farmie!

Książeczka idealnie sprawdzi się przy nauce i rozpoznawaniu zwierząt, które żyją na farmie, a także pomoże poznać ich wygląd, kolor i kształt. Dzięki temu dziecko rozwijać będzie swoją pamięć wzrokową. Kolorowe obrazki zachęcają do zabawy i zadawania pytań. Zaprojektowana tak, aby była wygodna do przeglądania przez malucha i chwytania w małe rączki. Drewniane, solidne strony, wykonane z wysokiej jakości materiałów, przetrwają długie lata. Dodatkowym elementem książeczki jest trójkątny, silikonowy gryzak, nie zawierający BPA, dzięki czemu nie musisz bać się o bezpieczeństwo swojego dziecka.

Wymiary produktu: 18,5x18x13,3cm

Wiek: 10m+

Bezpieczeństwo jest dla nas ważne

Hape to największy na świecie producent zabawek drewnianych. Oferowane przez Hape zabawki to produkty najwyższej jakości, tworzone z dbałością o zrównoważony rozwój. Są zgodne z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa.

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 100 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Książeczka Zwierzątka Na Farmie
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Książeczka Zwierzątka Na Farmie
Ocena*
Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).