Kalejdoskop

Cena
10,99 zł
W magazynie
SKU
899638
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Kalejdoskop od marki Hape to zabawka drewniana, zachęcająca do odkrywania świata poprzez naukę i zabawę. Dla dzieci od 3 roku życia.

Odkryj nowy, kolorowy świat!

Ten drewniany kalejdoskop jest świetną, poręczną zabawką, dzięki której dziecko zobaczy świat z zupełnie innej, kolorowej perspektywy! Zaprojektowany tak, aby był wygodny do trzymania przez małe rączki. Jego małe rozmiary pozwalają na zabranie go ze sobą wszędzie, gdzie tylko dziecko zapragnie! Wykonany z wysokiej jakości, bezpiecznych materiałów, w tym drewna.

Wiek: 3+

Bezpieczeństwo jest dla nas ważne

Hape to największy na świecie producent zabawek drewnianych. Oferowane przez Hape zabawki to produkty najwyższej jakości, tworzone z dbałością o zrównoważony rozwój. Są zgodne z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa.

 

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 100 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Kalejdoskop
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Kalejdoskop
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).