Książeczki dla niemowląt

Przeszukaj katalog

Książeczki dla niemowląt

Oferta specjalna

Brick Trick Twierdza

special

Teraz tylko

84,99 zł 67,99 zł

Znaleziono 4 produktów

na stronę
 1. GRA - Miasto Moja piersza gra/ Trefl Baby

  Książeczki dla niemowląt 
  59,99 zł
 2. GRA Farma Moja pierwsza gra / Trefl Baby

  Książeczki dla niemowląt 
  54,99 zł
 3. Przed i po Bobaski i Miś

  Książeczki dla niemowląt 
  34,99 zł
 4. Chińczyk Moja pierwsza gra Rodzina Treflików

  Książeczki dla niemowląt 
  44,99 zł

Znaleziono 4 produktów

na stronę

Książeczka czy gra - oto jest pytanie!

Zastanawiacie się nad prezentem dla najmłodszych odkrywców? Świat dziecka to jedna wielka przygoda, której odkrywanie możesz zdecydowanie ułatwić.

Odłóż na chwilę telefon, oderwij się od czytania gazety, czy oglądania telewizji i spędź czas ze swoim maluchem.

Książka to nie tylko pomysł na upominek dla dorosłych, to także świetny podarek dla dziecka. Książki i książeczki rozwijają wyobraźnię, kształtują kreatywność i pomagają w nauce. Nowy kolor, nowy kształt, pory dnia, dużo informacji na temat zwierząt czy roślin - tak, tego Twój maluch nauczy się właśnie z pierwszych gier i książek.

Usiądź w wygodnej pozycji i czytaj razem z pociechą! Zobaczysz potem, ile radości i zabawy daje właśnie wspólne spędzanie czasu razem z maluchem. Książka to zawsze świetny pomysł na prezent.

Seria Trefl Baby

Trefl Baby to seria wyjątkowych produktów dla najmłodszych, która powstała, aby wspierać każde dziecko w rozwoju, a rodzicom dostarczać pomysły na zabawę z dziećmi. Dostępne w tej serii są zarówno gry jak i książki, które ucieszą każdego szkraba. Radość i odkrywanie świata to właśnie charakteryzuje nasze gry, zabawki i książeczki edukacyjne dla niemowląt i starszych dzieci. Właśnie taka jest ta seria - radosna i pełna wielkich małych odkryć!

Pierwsze książki dla niemowląt

Co kupić dla tak małego dziecka? To nie takie proste. W ciągu tych pierwszych dni życia dzieci nie odróżniają jeszcze kolorów, ale to również czas, w którym wzrok najmłodszych intensywnie się rozwija i wręcz potrzeba mu stymulujących bodźców. Super żywe kolory i barwy oraz bliskość rodzica to właśnie jest potrzebne dzieciom do prawidłowego rozwoju i to właśnie umożliwi mała książeczka.

Niezależnie od pory dnia, książeczka pomoże Ci uśpić dziecko jak również będzie idealna w trakcie zabawy.

Nasze książki dla niemowląt nadają się do pomocy w poznawaniu świata nawet 6-miesięcznym dzieciom. Piękne ilustracje, nasycone kolory, zabawne wierszyki to w 100% cechy naszych książek. Mamy i tatusiowie razem z pociechami będą mogli podziwiać kolorowe obrazki, przewracając kolejne strony.

Edukacja ważna sprawa, prawie tak jak zabawa!

Gry i książeczki dla dzieci 0-2 nie muszą być tylko ładne. Nie o to w tym chodzi. Takie książki powinny uczyć poprzez zabawę. Najważniejszymi tematami dla dzieciaków w tym wieku są poznawanie świata dookoła jak: zwierzęta rośliny, czy przedmioty. Kolejną ważną lekcją może być zachęcanie do korzystania z nocnika, czy pokazywanie co jest zdrowe, a co nie, a także, dlaczego warto dbać o ząbki. Takie treści to świetna nauka dla twoich dzieci, którą otrzymają już w domu!

Gry dla niemowląt to nowy sposób na rozwijanie w dziecku zainteresowań, motoryki małej, spostrzegawczości i ciekawości świata. Dzięki nauce czytania, czy naśladowania dźwięków dziecko bardzo się rozwija. A czas spędzony razem z rodzicami sprawia, że ta więź staje się coraz mocniejsza.

Wiek dziecka

To nie jest tak, że nie wolno czytać książek przeznaczonych dla dzieci mających kilka miesięcy, starszym maluchom. Ale uważajcie, aby po prostu nie znudzić ich treścią. Wiek, jaki zalecamy i umieszczamy w informacji na książkach to ten przez nas sugerowany. Aby słowa zawarte w książeczkach nie były zbyt trudne, ale jednocześnie wzbogacały nowy zasób słów dzieci, należy dobierać je do wieku nawet najmłodszych osób. Wtedy taka książeczka będzie najlepszym prezentem.

Gry dla maluchów

To nie tak, że najmłodsi lubią tylko, gdy się im czyta i przeglądanie obrazków, których pełna jest książeczka! Gwarantujemy, że granie w gry to coś, co pokochają! Właśnie dla nich przygotowaliśmy bezpieczne gry planszowe i układanki. Zabawa przy użyciu książek to jedno, rywalizacja podczas gier to drugie! Duże elementy, piękne kolory, proste zasady to charakteryzuje nasze gry dla maluszków.

Sprawdź ofertę Trefl

Okazji do świętowania i obdarowywania dziecka jest wiele, dzięki temu nasze książki będą super pomysłem na "super prezent"! Koniecznie więc odwiedź sklep Trefl. Na naszej stronie znajdziesz dostępne książki dla dzieci 1-5 lat. Serii zarówno edukacyjnych jak i rozrywkowych posiadamy kilka w kolekcji, dlatego ulubieni bohaterowie mogą zostać z naszym maluchem na dłużej.

Przejrzyj nasze kategorie, aby znaleźć idealną książkę nawet dla najmłodszych osób. Obok książeczek zawierających tak żywe i kolorowe ilustracje, a także słowa, nie da się przejść obojętnie. Na pewno zwracają uwagę osób bez względu na wiek. Dostępne jest kilka serii książeczek, dzięki czemu znajdziemy coś, co spodoba się każdej małej marudzie.

Pamiętajcie, że książka bez względu na wiek to zawsze świetny prezent nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. Wyobraźnia, kreatywność i ciekawość rozwijają się w nas za każdym razem, gdy przekładamy kolejne strony.

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).