Zabawki Reklama TV

Brick Trick Garaż

Cena
Cena promocyjna 53,99 zł Regular Price 59,99 zł
Brak w magazynie
SKU
720117
Dodaj do ulubionych

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Wybuduj dwupoziomowy Garaż wykorzystując do tego celu prawdziwe cegiełki, drewno oraz naturalne  komponenty. Skorzystaj z dołączonych planów budowy lub użyj swojej wyobraźni do  tworzenia niepowtarzalnych obiektów. Baw się dołączonymi pionkami prosto z miejskiego świata! Ale to nie koniec zabawy! Rozpuść konstrukcję w wodzie i buduj dalej wykorzystując ponownie te same cegły! W zestawie znajdziesz naturalne cegły, klej, drewniane deseczki, elementy dekoracyjne, pionki, podstawkę, naklejkę i instrukcję! Zabawa z Brick Trick będzie murowana!

 • Wysyłamy
  w ciągu 48h
 • Darmowa dostawa
  już od 100 zł
 • Możliwość płatności
  przez PayPal

Szczegółowe dane

 • European Article Number: 5900511608694
 • Kod produktu: 60869
 • Wymiar opakowania zbiorczego (mm): 5,3
 • Liczba pudełek w opakowaniu zbiorczym (szt): szt
 • Waga opakowania zbiorczego (kg): 0.840000
5900511608694

Klocki ceramiczne Brick Trick

Zabawa murowana!

Zostań konstruktorem, wykorzystując do budowy prawdziwe cegły i drewno! W instrukcji znajdziesz obszerne ciekawostki prosto z placu budowy. Dowiedz się, jak urozmaicić swoją konstrukcję dzięki wielu interesującym pomysłom i rozwiązaniom. Buduj według instrukcji lub użyj wyobraźni do stworzenia własnej, niepowtarzalnej konstrukcji. Możesz też połączyć kilka budynków, tworząc klimat wsi, miasta lub średniowiecza. Skorzystaj z dołączonych planów budowy lub użyj wyobraźni do stworzenia niepowtarzalnej konstrukcji. Baw się dołączonymi pionkami prosto z wiejskiego świata! To nie koniec zabawy! Rozpuść konstrukcję w wodzie i buduj dalej wykorzystując ponownie te same cegły! W zestawie znajdziesz: prawdziwe cegły, klej, drewniane deseczki, elementy dekoracyjne, pionki, podstawkę, naklejkę i instrukcję!

WIĘCEJ O SERII

Buduj z cegły z zestawami Brick Trick!

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Brick Trick Garaż
4

80 opinii

Napisz opinię o produkcie: Brick Trick Garaż
Ocena*
Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).