Toys Bestseller Bestseller

VTech - Train of the Traveler

Price
€63.47
In stock
SKU
537806
Add to wishlist
Small amount

Notify me when product will be available:

Pociąg Podróżnika marki VTech to zabawka elektroniczna dla dzieci, która dostarcza aż 4 sposoby na zabawę! Zabawka wyposażona jest w wiele ruchomych elementów, które rozwijają umiejętności manualne dziecka.

  • Shipping orders
    in 48h
  • Fast
    delivery
  • Payments
    with PayPal

Pociąg podróżnika

Pociąg Podróżnika VTech wyposażony jest w wiele ruchomych elementów, które rozwijają umiejętności manualne dziecka. Można go pchać, ciągnąć i na nim jeździć. Posiada 13 kolorowych klocków, które uczą nazw liter i ich dźwięków oraz nazw przedmiotów, wzbogacając słownictwo dziecka. Pociąg posiada ukrytą zjeżdżalnię. Wrzucanie kolorowych klocków sprawia, że Pociąg Podróżnika je policzy! Klawisze numeryczne i Walki - Talkie zapoznają z cyframi, nazwami zwierząt i ich odgłosami. Zabawka zachęca do odgrywania ról Migoczące przyciski uczą kolorów oraz przedstawiają rodzaje pogody. Kolorowa książeczka posiada przewracaną stronę, odtwarza wesołe piosenki i melodie Rzeczywiste dźwięki pociągu pobudzają wyobraźnię podczas zabawy

Add review

You're reviewing: VTech - Train of the Traveler
0

0 opinii

You're reviewing: VTech - Train of the Traveler
Rating*
Comment that not respect our terms can be delete.

No Related Posts

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).