Toys Recommended

60477 "TOWAR" - VTECH - Roztańczone Biedroneczki

Price
€37.61
In stock
SKU
418720
Add to wishlist
This product is not available in your country.

Notify me when product will be available:

Roztańczone Biedroneczki marki VTech to edukacyjna zabawka elektroniczna, która zapozna dziecko z pierwszymi cyframi, nazwami kształtów i przedmiotów. Zamocowany przy zabawce sznurek do ciągnięcia pozwoli zabrać biedroneczki wszędzie tam, gdzie ma ochotę powędrować mały obieżyświat. 

  • Shipping orders
    in 48h
  • Fast
    delivery
  • Payments
    with PayPal

Roztańczone Biedroneczki

Zabawka z serii VTech Baby

Zabawki z serii VTech Baby są adresowane do dzieci w wieku 0-36 miesięcy. Propozycje dla najmłodszych to wyjątkowe produkty, które wprowadzają maluszki w świat kolorów, kształtów, wesołych melodii, prostych rymowanek i nazw przedmiotów. Odpowiednio dobrane słownictwo oraz wielokrotne powtarzanie zachęca dzieci do nauki słówek i zwrotów.

Roztańczone Biedroneczki to zabawka, która zapozna dzieci z pierwszymi cyframi, nazwami kształtów i przedmiotów. Za pomocą sznureczka do ciągnięcia, maluchy zabiorą biedroneczkę wszędzie tam gdzie chcą!

Add review

You're reviewing: 60477 "TOWAR" - VTECH - Roztańczone Biedroneczki
0

0 opinii

You're reviewing: 60477 "TOWAR" - VTECH - Roztańczone Biedroneczki
Rating*
Comment that not respect our terms can be delete.

No Related Posts

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).