Toys

60345 "TOWAR" - VTECH - KIDIZOOM - Smart Watch fioletowy

Price
Special Price €43.25 Regular Price €54.07
Out of stock
SKU
299231
Add to wishlist
This product is not available in your country.

Notify me when product will be available:

Wielofunkcyjny, fioletowy Kidizoom Smart Watch marki VTech to gadżet elektroniczny na rękę, który pozwala dzieciom wejść w świat zaawansowanej technologii w zabawny, interaktywny, bezpieczny i edukacyjny sposób. Smartwatch wyposażony jest w wiele ciekawych funkcji, takich jak: aparat, kamera, graficzne tarcze zegara (analogowa lub cyfrowa).

  • Shipping orders
    in 48h
  • Fast
    delivery
  • Payments
    with PayPal

Kidizoom Smart Watch

Wielofunkcyjny zegarek dla dzieci

Zdjęcia i filmy: Pierwszy aparat w formie zegarka o rozdzielczości 0.3 megapikseli. Zrób zdjęcie albo krótki filmik i dodaj graficzne efekty specjalne. Możliwość podłączenia do komputera umożliwia dzieciom zgrywanie, ładowanie zdjęć i filmów i kreatywną zabawę. Zegarek: Do wyboru jest 50 wzorów tarcz: zarówno analogowych i cyfrowych. Łatwa zmiana między zegarem analogowym i cyfrowym ułatwia dzieciom naukę zegara. Funkcje: stoper, czasomierz i alarm. Dyktafon i gry: Wbudowany w urządzenie dyktafon posiada funkcje zmiany głosu 3 gry: Detektyw, Zakręcone puzzle i Tańczący Palec

Add review

You're reviewing: 60345 "TOWAR" - VTECH - KIDIZOOM - Smart Watch fioletowy
0

0 opinii

You're reviewing: 60345 "TOWAR" - VTECH - KIDIZOOM - Smart Watch fioletowy
Rating*
Comment that not respect our terms can be delete.

No Related Posts

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).