Targeto

Price
€14.10
In stock
SKU
984141
Add to wishlist
This product is not available in your country.

Notify me when product will be available:

W grze zręcznościowej Targeto gracze starają się trafić pionkami do kubeczków za pomocą swojej katapulty. Przygotowanie każdej rozgrywki zależy od wariantu, który wybiorą gracze spośród 5 różnych propozycji zabawy zawartych w instrukcji.

 • Shipping orders
  in 48h
 • Fast
  delivery
 • Payments
  with PayPal

Detailed information

 • European Article Number: 5900511019001
 • Product code: 01900
 • Waga opakowania zbiorczego (kg): 0.680000
5900511019001

Gra zręcznościowa Targeto

Targeto jest idealną zabawą dla wszystkich fanów gier zręcznościowych, zarówno dla dzieci, jak i nieco starszych graczy. Pamiętajcie, że gra przeznaczona jest dla osób powyżej 5. roku życia.

W rozgrywce jednocześnie może uczestniczyć od 2 do 4 graczy, którzy podejmą się próby swojej zręczności i celności. Średni czas rozgrywki każdego z pięciu dostępnych wariantów to około 10 - 20 minut. 

Zobacz, jak grać w Targeto

Zasady gry zręcznościowej Targeto są niezwykle proste!

Połóżcie denko pudełka na płaskiej i stabilnej powierzchni. Umieśćcie w środku wkładkę z otworami, a następnie włóżcie do nich kolorowe kubeczki. Wybierzcie katapultę oraz zestaw pionków w swoim ulubionym kolorze i wybierzcie jeden z pięciu dostępnych wariantów gry. Zamontujcie pionki na swoich katapultach i wystrzelcie je tak, aby wpadły do odpowiednich kubeczków (zgodnie z wybranym rodzajem rozgrywki). 

Pamiętajcie, w grze liczy się precyzja, zręczność i świetna celność. Kto z Was pierwszy krzyknie "TARGETO"!?

Add review

You're reviewing: Targeto
0

0 opinii

You're reviewing: Targeto
Rating*
Comment that not respect our terms can be delete.

No Related Posts

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).