Games Recommended

On the treasure trail

Price
€7.05
Out of stock
SKU
639870
Add to wishlist

Notify me when product will be available:

Pewnego dnia Treflik i Treflinka znajdują tajemniczą mapę skarbów. Zapowiada się dzień pełen przygód. Jeśli chcecie dołączyć do tej fascynującej wyprawy, zapraszamy Was do gry! Wędrujcie wraz z Treflikami po mapie i zdobywajcie potrzebne podczas takiej wyprawy sprzęty. Kto pierwszy dotrze do mety z pełnym ekwipunkiem, wygrywa.

Produkt pochodzi z linii puzzli i gier na licencji „Rodzina Treflików” – animowanego serialu dla dzieci. „Rodzina Treflików” to polska produkcja, tworzona metodą poklatkową w gdyńskim Studio Trefl. Serial jest emitowany w stacjach telewizyjnych w kraju i za granicą.

 • Shipping orders
  in 48h
 • Fast
  delivery
 • Payments
  with PayPal

Detailed information

 • European Article Number: 5900511015614
 • Product code: 01561
 • Wymiar opakowania zbiorczego (mm): 6,93
 • Liczba pudełek w opakowaniu zbiorczym (szt): szt
 • Waga opakowania zbiorczego (kg): 0.550000
5900511015614

Rodzina Treflików

Animowany serial dla dzieci

„Rodzina Treflików” to nowy, polski serial animowany, skierowany do dzieci w wieku 3-6 lat. Rozśpiewani i roztańczeni bohaterowie zabiorą najmłodszych we wspaniałą podróż do świata pełnego magii, ale i bliskich, codziennych spraw.

Spokojna narracja, opowieści pozbawione przemocy, wesołe piosenki, sympatyczne postaci, a także pastelowe, przyjemne dla oka barwy sprawiają, że bajka pozytywnie wpływa na rozwój dziecka.

OGLĄDAJ SERIAL

Add review

You're reviewing: On the treasure trail
0

0 opinii

You're reviewing: On the treasure trail
Rating*
Comment that not respect our terms can be delete.

No Related Posts

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).