Zabawki

Brick Trick Dworzec

Cena
Cena promocyjna 107,99 zł Regular Price 119,99 zł
W magazynie
SKU
720153
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Wybuduj imponujący Dworzec Kolejowy wykorzystując prawdziwe cegły, drewno oraz naturalne elementy dekoracyjne. Skorzystaj z dołączonych planów budowy lub użyj swojej wyobraźni do stworzenia wyjątkowych konstrukcji. Baw się dołączonymi pionkami prosto z miejskiego świata. Ale to nie koniec zabawy! Rozpuść konstrukcję w wodzie i buduj ponownie, wykorzystując te same cegły! W zestawie znajdziesz naturalne cegły, klej, drewniane deseczki, elementy dekoracyjne, pionki, podstawkę, naklejkę i instrukcję! Z Brick Trick zabawa jest murowana!

 • Wysyłamy
  w ciągu 48h
 • Darmowa dostawa
  już od 100 zł
 • Możliwość płatności
  przez PayPal

Szczegółowe dane

 • European Article Number: 5900511608809
 • Kod produktu: 60880
 • Wymiar opakowania zbiorczego (mm): 7,97
 • Liczba pudełek w opakowaniu zbiorczym (szt): szt
 • Waga opakowania zbiorczego (kg): 1.900000
5900511608809

Klocki ceramiczne Brick Trick

Zabawa murowana!

Zostań konstruktorem, wykorzystując do budowy prawdziwe cegły i drewno! W instrukcji znajdziesz obszerne ciekawostki prosto z placu budowy. Dowiedz się, jak urozmaicić swoją konstrukcję dzięki wielu interesującym pomysłom i rozwiązaniom. Buduj według instrukcji lub użyj wyobraźni do stworzenia własnej, niepowtarzalnej konstrukcji. Możesz też połączyć kilka budynków, tworząc klimat wsi, miasta lub średniowiecza. Skorzystaj z dołączonych planów budowy lub użyj wyobraźni do stworzenia niepowtarzalnej konstrukcji. Baw się dołączonymi pionkami prosto z wiejskiego świata! To nie koniec zabawy! Rozpuść konstrukcję w wodzie i buduj dalej wykorzystując ponownie te same cegły! W zestawie znajdziesz: prawdziwe cegły, klej, drewniane deseczki, elementy dekoracyjne, pionki, podstawkę, naklejkę i instrukcję!

WIĘCEJ O SERII

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Brick Trick Dworzec
5

100 opinii

Napisz opinię o produkcie: Brick Trick Dworzec
Ocena*
Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).