do 50% taniej

Alfabet, układanka z kołkami

Cena
Cena promocyjna 32,99 zł Regular Price 54,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 38,49 zł

W magazynie
SKU
898948
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Alfabet, układanka z kołkami od marki Hape to zabawka drewniana, zachęcająca do odkrywania świata poprzez naukę i zabawę. Dla dzieci od 3 roku życia.

Litery, kolory i kształty!

Układanka z literami pozwoli dziecku poznać alfabet, a także kształty i kolory. Każdy element posiada kołek wygodny do trzymania przez dziecko, dzięki czemu łatwiej jest mu wkładać i wyciągać puzzle z planszy. Idealna zabawka do nauki pierwszych słów w języku angielskim. Pod każdą literą znajdują się kolorowe obrazki, które zachęcają dziecko do logicznego myślenia. Rysunki pod puzzlami są odpowiednikami angielskich słów, np. W jak watermelon, co zachęca dziecko do nauki języków obcych. Zabawka jest wielofunkcyjna, dzięki czemu podczas zabawy maluch poznaje również kolory i kształty. Łamigłówka pomaga wzmocnić koordynację ręka-oko, dopasowując wszystkie elementy w odpowiednie miejsca.

Wymiary produktu: 29,4x24,8x1,8cm

Wiek: 3+

Bezpieczeństwo jest dla nas ważne

Hape to największy na świecie producent zabawek drewnianych. Oferowane przez Hape zabawki to produkty najwyższej jakości, tworzone z dbałością o zrównoważony rozwój. Są zgodne z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa.

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 100 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Alfabet, układanka z kołkami
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Alfabet, układanka z kołkami
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).